SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Do wygrania nowy gainer Iron Horse FULL MASS GAIN 30 + SZEJKER

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
Kurczę, u mnie zawsze folia była cała, wieczka również trzymały solidnie...



Mam nadzieję, że wasze wątpliwości szybko zostaną rozwiane, a zaraz później przyćmione jakością i smakiem nowej odżywki


podzielcie się z nami KONIECZNIE swoją opinią

P.S. sam osobiście jestem mega ciekawy nowego gainerka od IH, gdyż nie miałem jeszcze możliwości spróbować, a coś czuję, że będzie kolejna bomba!!

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To ja coś od siebie:
Te folie na górze często puszczają my jak czasami podajemy to ucieknie gdzieś palec i folia się przerywa, więc mogło gdzieś przy pakowaniu paczki odpaść. Co do środka jest to klejone ale jak sam zauważyłem przy odkręcaniu moich białek samo odkręcanie nakrętki często powoduje naruszenie tej tekturki w środku gdyż ma większą średnicę niż otwór.
Osobiście-
Nie przejmowałbym się tym. Produkt jak najbardziej zgodny z opisem na etykiecie.
Pozdr


Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2011-02-25 22:18:49

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18655


To ja pierwszy wydam osąd

smak: 9/10 (dla mnie trochę za słodkie)

rozpuszczalność:9/10 (trochę piany ale w miarę szybko opada)

zapach:10/10 (czuć kakaem aż chce się pić)

ogólnie produkt b.dobry


ps: czy wstawić to też tu: https://www.sfd.pl/Iron_HORSE_Series_Full_Mass_30_NOWOŚĆ!!!-t704386.html 

=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
w oryginalnym opakowaniu whey lub gainer są umieszczone na ścisk 4 szt produktu, w przypadku wysyłki pojedynczej szt w kartonie w którym może ona sie przemieszczać może dojść do ocierania sie produktu o ścianki opakowania co zrywa folie zabezpieczającą na wieczku. ( przypadek dośc częsty kiedy wysyłający nie zadba o to by produkt nie latał luźno w kartonie) Z naszej strony proponujemy odesłanie nam produktów a my wyślemy Wam produkty z nie zerwaną folią, już odpowiednio zapakowane. (liczę też na to ze kolega który Wam robił wysyłkę przeprosi za kłopot i za stawianie naszej firmy w niekorzystnej sytuacji )
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Czekolady jeszcze nie miałam okazji próbować ale tak jak mówiłam wanilia jest super.
Jutro będę w Kędzierzynie i prawdopodobnie będzie okazja wypróbować pozostałe smaki. Zobaczymy co oni tam wymodzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dla manie smak vanilia i banan jest o wiele lepszy niz czekolada
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Nie miałam okazji próbować jeszcze tych dwóch (czek i banana) ale tak jak wspomniałam wanilia zarówno mi jak i Marcinowi zasmakowała nieziemsko. Taki super budyń i to jeszcze na wodzie... PYCHHHHAAA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
i do mnie doszła paczuszka:) później wrzucę relacje.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 416
marek.c - ok, możliwe że folia odpadła, tak tylko wydało mi się to dziwne bo juz dużo odzywek zamawiałem porzez internet i zawsze folie zabezpieczające były całe, zawsze miałem pewność że nikt tam niezaglądał, wiec jak dostałem to się troszkę zdziwiłem,

a więc tak moja opinia:
mimo rozerwanej foli i wieczka postanowiłem spróbować bo nieopłaca mi się wysyłać ;)

smak- banan ->naprawde polecam, prawdziwy banan ;) tylko lekko za słodki 9/10
rozpuszczalność -> super 10/10
zauważyłem mały błąd na etykiecie ilość cholesterolu na 100g jest 69g a powinno chyba byc w jednostkach mg. Co to designu opakowania to mi się podoba jedyną uwagą jest logo i napis full mass 30, mógłby się tym zająć grafik ;)

Mimo kilku uwag widac że wchodzi na rynek konkurencyjny super produkt!

ps. białko to wpc tylko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2533
a do mnie jeszcze nie doszlo

Dąż do takiego wyglądu o jakim marzyłeś, a nie do takiego który ci narzucono

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN ĆWICZEŃ wiek 16 lat waga 60 kg wzrost 175cm na klate biore 60 kg chce wiecej;d

Następny temat

Temat do wklejania prac konkursowych!

WHEY premium