SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Do wygrania nowy gainer Iron Horse FULL MASS GAIN 30 + SZEJKER

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yy .. a to w tym dziale będą wyniki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
ciekawi mnie jeszcze skład tej nowej odżywki czy ktoś mi może podać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dopytam co i jak i napisze

Wklejanie prac przesuwamy jeszcze o kilka dni, macie czas do końca miesiąca a z dniem 01.02.11 ogłosimy wyniki.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2011-01-25 14:39:06

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Licze ze jeszcze ktoś coś ciekawego wrzuci

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
O dopiero zobaczyłem ten konkurs:)dobrze ze przedłużyliście z chęcią wezmę udział .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 95
Według mnie to PROGRESS nie zachował się fair play , mimo że nie mogłem wykonać pracy bo byłem na trasie,to troche szkoda . Prac było mało więc mieli wszyscy duże szanse , a teraz PROGRESS daje tydz jeszcze bo mało prac , wdł mnie to na siłe chcecie zdobyć więcej forumowiczów ,ja do dzisiaj byłem za wami , bazowałem głownie na gainierach ,ale naprawdę to jak potraktowaliście innych to juz nie powiem co jest... było napisane krótko że jest do 25 to czy by było te 5 prac to 3-em z nich nagrody powinny sie należeć , jestem zwolennikiem fair play i dlatego taka moja reakcja ,mam nadzieje że przemyślicie co robicie

pzdr

Zmieniony przez - Dulbis w dniu 2011-01-25 19:17:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety ale ja sie zgadzam z Dulbisiem ;/ JAK pisałem wcześniej szanse mieliśmy duże , a teraz to nie wiadomo , nie było to fair ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
podrzucam pomysł: neich ktoś zrobi lewatywę sobie z tego gainer'a, wygrana na 100% i obojętnie czy film, czy fota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
nie przesadzajmy - ten konkurs, jak sami widzicie to forma zabawy, rozrywki, nie sprawdza on ani refleksu, prędkości łacza, wiedzy, ani nawet zaangażowania, ma jedynie rozluźnić atmosferę i wysilić waszą pomysłowość


każdy chce się troche pośmiać, team IH również, prosimy, nie miejcie nam tego za złe

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN ĆWICZEŃ wiek 16 lat waga 60 kg wzrost 175cm na klate biore 60 kg chce wiecej;d

Następny temat

Temat do wklejania prac konkursowych!

WHEY premium