SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Do wygrania nowy gainer Iron Horse FULL MASS GAIN 30 + SZEJKER

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 416
pytam się czy tam niema dodatków albuminy jaj czy kazeiny micelarnej bo taka konsystencja gęstowata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
do mnie również doszło, rownież wieczko odklejone, ale spoko :)
zdjęcię i opinie dam po weekendzie, powiem tylko, że zapach świetny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991




No i dobra czas na moją relacje:D
Na początku jeszcze raz dzięki za wybranie mnie ,nigdy nie miałem doczynienia z waszymi produktami ale z chęcią przetestuje je na sobie. A wiec gainer,rozpuszczalność super,smak już trochę gorzej ,ma wanilie i jest dobra z jednym minusem ,jest za słodka . Rozrobiłem 50g w 100 ml wody no i zaraz dolałem kolejną setkę bo zasłodziłbym się.Ale ogólnie smak ok. tak 7,5/10. CO do irontesta to nie wiem jak działa bo jeszcze nie brałem go ale na pewno opiszę jego działanie w najbliższym czasie.Shaker działa tak jak powinien i jest raczej dobrej jakości. A wieczka zostawiłem na koniec,mi wszytko przyszło elegancko zapieczętowane ,gdy otwierałem odżywki wraz z nakrętką odchodziło wieczko ,osobiście mi to nie przeszkadza ale lepiej jak by to było mocniej sklejone ,ludzie będą mieli pewność że nikt nie miał styczności z zawartością supli. Pozdrawiam

Zmieniony przez - biedrzyk12 w dniu 2011-02-26 17:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
biedrzyk12 serdeczne dzięki, czekamy na resztę

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
ja napiszę zapewne w poniedziałek kiedy dostanę paczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
gęsta konsystencja jest wynikiem odpowiedniej kompozycji zagęstników pełniących, też role błonnika pokarmowego nieco spowalniającego wejście węglowodanów zawartych w gainerze w krwiobieg. W skład białka w Full mass 30 wchodzi tylko białko serwatkowe.
Co do smaków białek i gainerów IH ( oczywiście jest to cały czas pojęcie względne) uważam je za wyjątkowo dobre, co zresztą ma pokrycie w pochwałach klientów. CO do słodkości jak i innych cech sensorycznych produktów ( konsystencja, smak, zapach, barwa) to najczęściej są one wynikiem średniej wyciąganej z 30 testów. Zależnie jakie osoby sa testerami ( czy są to kobiety lubiące słodycze, mężczyźni nie lubiący słodyczy, idt)taki otrzymujemy średni wynik. Osobiście lubię odzywki mało słodkie i jeśli przykładowo tylko na moich gustach opata byłaby słodkość produktu to pewnie pojawiłoby się bardzo dużo głosów że produkty powinny byc dosładzane.
Dalej co do słodkości : kiedy stosujesz odżywkę ma mleko zawsze będzie słodsza niz gdybyś ją stosował na wodzie. Częstym błędem jest tez rozpuszczanie produktu w zbyt małej ilości wody, co w efekcie daje odczucie nadmiernej słodkości.
Temat porządanych cech sensorycznych jest bardzo rozległym tematem i można tu wypisywać całe stronice tekstu i zależności jakie występuja
pozdr
mc

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2011-02-27 12:11:17

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
podajcie sklad tego gainera ile ma cukrow na 100g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Na 100g masz w sumie 50g węgli, w tym 7g.cukrów

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
czy tylko ja nie dostałem jeszcze paczki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2533
Dzisiaj dostałem paczke, wszystko ok, wieczko nie odklejone. Rozpuszcza sie na 4 w skali 1-6, a takze posiada zbyt slodki smak ktory oceniam na 5.

Dąż do takiego wyglądu o jakim marzyłeś, a nie do takiego który ci narzucono

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN ĆWICZEŃ wiek 16 lat waga 60 kg wzrost 175cm na klate biore 60 kg chce wiecej;d

Następny temat

Temat do wklejania prac konkursowych!

WHEY premium