SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iron HORSE Series Full Mass 30 NOWOŚĆ!!!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
Iron HORSE Series® Full Mass 30





Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego


Iron HORSE Series® Full Mass 30 gwarantuje przyrosty masy oraz siły mięśniowej, a także przyspiesza tempo regeneracji.


Iron HORSE Series® Full Mass 30 to wysokiej jakości produkt zawierajacy optymalne proporcje wszystkich składników niezbędnych dla wzrostu masy i siły mięśniowej. Systematyczne stosowanie Full Mass 30 zapewnia uzupełnienie diety sportowca w pełnowartościowe białka serwatkowe, wolnowchłanialne węglowodany oraz potrzebne witaminy i minerały. Węglowodany stanowią cenne dla każdego intensywnie trenującego sportowca źródło energii. Zatem spożywanie preparatu pomaga zachować równowagę energetyczną.
Zawartość 30% białek serwatkowych, oraz do 60% wolnowchłanialnych węglowodanów wraz z błonnikiem pokarmowym gwarantuje maksymalny przyrost masy mięśniowej, bez przybierania tkanki tłuszczowej. Full Gain Mass 30 charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą, znakomitą przyswajalnością, oraz gęstą, kremową konsystencją o przyjemnym smaku i zapachu.
Iron HORSE Series® Full Gain Mass 30 przeznaczony jest zwłaszcza dla sportowców uprawiających dyscypliny sportów siłowych (kulturystyka, podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy), oraz siłowo-wytrzymałościowych (sporty walk, rugby).


Działanie:


 Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej
 Zapobiega objawom zmęczenia oraz przetrenowania
 Przyspiesza restytucję potreningową

Stosowanie:
Porcję (100g) rozpuścić w 250ml wody lub niskotłuszczowego mleka. Spożywać 2 porcje dziennie zaraz po przygotowaniu.W dzień treningowy jedną porcję produktu rano po śniadaniu, drugą porcję bezpośrednio po treningu. W dniu wolnym od treningu spożywać jedną porcję rano po śniadaniu, drugą porcję w ciagu dnia między posiłkami.

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Trochę przekręcasz moje słowa. Nie pisze że składniki tych produktów są lepsze czy gorsze ale sumarycznie uwazam produkty a tu odnosnie full mass za lepszy. Jest to jeden z gainerów a bardziej bulków który mnie nie zatluszcza a mam do tego predyspozycje oczywiście zakładając dietę dobrej jakości itp itd co do innych kwestii przede wszystkim najpierw odniesmy sie co ameryka ma w składzie a co jest na etykiecie......

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 829
Jak dla mnie bezkonkurencyjny produkt. Ciekawa zawartość... Dobra rozpuszczalność, fajna konsystencja a smak vanilla miażdży Do tego bardzo super cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
no wanilia najleprza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie piłem jeszcze ani banana ani czekolady ale zgadzam się wanilia najlepsza

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jakie zostaly uzyte weglowodany w tym gainerze ? czemu nigdzie nie ma składu ...

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Bo to jest magiczna mikstura jak w gumisiach

Żartuje oczywiście, skład jest na etykiecie ale nie mam w tej chwili wglądu więc nie mogę odpowiedzieć dokładnie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28684
opłaca się tego gainerka za 90 zł szarpnąć ?? (3kg)

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
no na etykiecie to oczywiste ze jest, ale nie ebde wydawac 120 zl na kota w worku

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wegle w full masie to maltodekstryny niskocukrzone

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
heh, to drogo sobie liczycie jak za taką biede składową

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
to daj mi przyklad gainera z 30% zawartościa białka serwatkowego ( ale takiego które nie jest "wzbogacane " z zewnatz w kreatyne tauryny i inne syntetyczne aminokwasy ) z duza zawartoscia witamin i mineralow , tez opartewgo na malto ( bez cukrów prostych i prosze nie dawaj za przyklad gainerow 7kg prod canada w których rzekomo jest vitargo - bo to kompromitacja ) do tego zapakowanego w pudlo a nie w torbe foliowa z zaw 3000g i zobaczymyjak masz propozycje lepszego i tanszego. powodzenia !i czekam

ps
IHS ma miec wysoka jakośc i ciekwae dobre sklady a nie nie niska cene
(nikt nigdy nie twierdzil ze produkty IHS maja niec najnizsze ceny na rynku.
za to po to sa testy by ocenic jakosc i dzialanie

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2012-03-23 08:08:30

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron HORSE IRONTEST Standard 90 tabletek NOWOŚĆ!!

Następny temat

Iron Horse Series BurnShape już dostępny!! 90caps 49zł!!!

WHEY premium