SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS "Przemiana Sylwetki" 2014 pod patronatem Activ Lab

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Mali mozna

ja mam pytanie o ladowanie - napisane jest o chlebie razowym w kolejnych posilkach ale mam watpliwosci bo tam mnostwo soli jest - jak to jest?Moge sobie zjesc (odkad sie odwadniam to w marzeniach sennych mam taka kromke z maselkiem ) czy jednak pozostac przy ziemniakach itp? (nie jestem ortodoksem wiec jak mozna to sie tylko bede cieszyc)

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-06-17 12:49:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
możesz, chleb, kromka nie zawiera tyle soli liczy sie globalnie jej ilość zauważcie że ćwiczycie pocicie sie, za długi bez soli też może stanowić problem, w ładowaniu możecie nie być już tak rygorystyczne z solą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
obliques
możesz, chleb, kromka nie zawiera tyle soli liczy sie globalnie jej ilość zauważcie że ćwiczycie pocicie sie, za długi bez soli też może stanowić problem, w ładowaniu możecie nie być już tak rygorystyczne z solą


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Laski, też Was tak boli łeb niemiłosiernie na tej wodzie?

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aga tabletkę weź nie męcz sie, to normlane jak najbardziej i obolałośc nerek tez jest normalna jakby co mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Mam pytanie praktyczne co do jutrzejszego ładowania : wiem,ze czekają mnie doznania typu zawroty głowy, itp jak zjem pierwsza porcje owoców . Ponieważ musze dojechać bezpiecznie samochodem do pracy wiec usiłuje sobie zaplanować na ile wcześniej przed wyjściem z domu zjeść zeby mnie to dotknęło w domu a nie w drodze - da sie to jakoś przewidzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mali mozesz troche. Gosia po owocach jeszcze nie powinno nic byc raczej pierw uzupelniamy glikogen miesniowy. Mozesz na wszelki wypadek szybciej pojechac do pracy i dopiero tam sie naszamac owocow efekt nie trwa dlugo zjazdy sa chwilowe pozniej juz tylko jest goraco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dziewczyny jakby co pierwsze dni sa kiepskie ale powinno przejsc. Jednak sa osoby ktore nie sa w stanie wytrzymac. Jezeli jednak samopoczucie nie pozwala normalnie funkcjonowac to dajcie spokoj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Teclado

Następny temat

poradźcie cos na nogi

WHEY premium