SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
przypadek...albo mam nosa,szkoda tylko,że do przykrych zdarzeń... Za tydz Mistrzostwa Polski,więc jestem zajęty zawodnikiem,ale po będę wpadał częściej. Pozdro for all.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Chciałem przeczytać cały temat, a dopiero później zabrać ew. głos, ale kurva nie wytrzymie

Elvis_toy - masz SOGA za najbardziej wkurviający styl pisania( a'la cyrk na Wiejskiej) i dupkowatą internetową osobowość, z jaką miałem do tej pory do czynienia.
Oraz proszę wytłumacz mi jak Ty to robisz, że treść odpowiadającą jednemu siarczystemu pierdnięciu i podrapaniu się po dupie zawierasz w kilkuset słowach?
Nawet nie masz pojęcia jak denerwują posty na pół strony, na które odpowiedź można zawrzeć w lapidarnym zwrocie " i chvj".

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pozdro X

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Don ty tez lap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
X-men - mimo ostatniego incydentu.. dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mnie w tym forum wkorwiaja takie osoby jak elvis****a wiesz a we wszystkie tematy sie wp*****lasz chesz zablysnac czy co ? a co do shoxa
ja nawet tego typa dobrze nie znam wiec mi nie ******l o kolegach
forum schodzi na psy nie ma tematow dobrych to nowe mi si enie podoba i dla tego siedze na zachodnich forach

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2953
Witam. Ja również deklaruję pomóc. Powiem szczerze, że mnie osobiście, raża te masakryczne błędy ortograficzne.

Nie wiem, jescze, jak ale jeżeli coś to na pewno pomogę czekam na jakieś propozycje itp.

aequam memento rebus in arduis servare mentem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
W miarę czasu pomoge jak pomagałem, co do błędów ortograficznych to chyba nie będziemy ich poprawiać jako modzi :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
JEdna wielka kpina. W***** dzieciarni, poziom strasznie mizerny. Z SFD zrobil sie poprostu biznes, a co za tym idzie zrobilo sie*****owo. Bylo 6 miechow abo teraz jest 3, ale nawet nie oto chodzi. Chcialem przedchwila wyslac powiadomienie i co sie okazalo - trzeba miec abonament. Tylko pogratulowac!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
faktycznie 5 zł za 3 miesiące abonamentu to ciut za dużo.

zdzierstwo.
pomijam fakt że raz musiałem wysłać 2x sms ponieważ na jeden nie przyszła odpowiedź z kodem - a kase nabiło.

Pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium