SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
trzy kawki nie przeginaj.
nie każdemu chce się czytać czyjeś wywody i osobiste przemyślenia, zlepki obeserwacji prowadzonej na przestrzeni lat, których nie można być pewnym.

według mnie plany treningowe powinny być przejrzyste i proste, później wychodzi tak że każdy robi to inaczej.

co do sfd to zobaczymy jak to się potoczy, tamte forum wg. mnie nie ma narazie racji bytu gdyż:
1. zły wygląd i nieprzejrzystość.
2. problemy z poruszaniem wsumie SFD też nad tym popracować powinno.
3. jest tam także narazie martwo!

też nie dawałbym moderatora każdemu lepszemu, ale myślę że można ufać ludziom troche bardziej. jeżeli ktoś by dostał przywilej moderatora to myśle że postarałby się wykonywać obowiązki poprawnie.

pzdr.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tez jestem za tym zeby shox dostal nominacje w dopingu czas ma do siedzenia na forum nie pracujewiec mogl by poswiecac czas na dogladanie teorie ma obcykana praktyka tez wali cykle efekty ma dobre wie jak masowac ,redukowac testowal wiele srodkowjak najbardziej jestem za tym
i najwazniejsze nie kozaczy nigdy na forum zawsze odpowie normalnie nawet czubkom
pozdro
to taka moja refleksja :)

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ten temat to prowokacyjny kpina w wykonaniu "naszego" admina...

wielu ludziom zależało na rozwoju SFD, ale to Ty MaTEO zawsze byłeś "hamulcowym"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
nie chce CIe ustawic w opozycji z Wodynem, a wymienilem Cie dlatego, żebyś nie pomyslał, że obrażam CIe porownujac do matołow z osiedlowych siłowni.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
matołow z osiedlowych siłowni

uwierz mi że wiele inteligentniejszych, mądrzejszych, bardziej zaawansowanych ludzi radzi sobie doskonale bez 'takiego czegoś'

bo już nie wiem jak to nazwać.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
i najwazniejsze nie kozaczy nigdy na forum zawsze odpowie normalnie nawet czubkom

Bez obrazy, ale ShoX wszystkiego czego nie wie po prostu nie akceptuje. Z tym, ze doswiadczenia i wiedzy ma sporo sie zgadzam, ale nie jest otwarty na rzeczy o ktorych nie ma pojecia. To jest minus. Poza tym wjezdzanie na kolegow aby cos ugrac dla siebie, nie tedy droga.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Minęło już sporo lat,kiedy jako trener i zawodnik udzielałem porad na tym forum.Przestałem,kiedy forumowicze na wiele pytań "nowych" odpowiadali właściwie za mnie. Stworzyliśmy klimat tępiący wiedzę wziętą z piwnicy i siłownianych szatni. Od tamtego czasu zaglądam tu bardzo rzadko,forum się rozrosło z kilku tematów do bardzo wielu.Nie znam przyczyn odchodzenia ludzi,którzy na codzień tu doradzli Wam wszystkim,bo mieli wiedzę. Jeśli nie są to na prawde ważne powody,to moje zdanie jest takie-forum tworzą zwykli ludzie i nadal tworzyć powinni. Nie ma fachowców nie zastąpionych,jedni odchodzą,przyjdą inni. Wy wszyscy tworzycie te strony i od Was wszystkich zależy,czy te wszystkie lata i tysiące postów znikną i odejdą. To forum na to nie zasłużyło.... Pozdrawiam. Krzysztof TUR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwniez jestem za Shoxem.. facet nie dosc ze wyglada kozacko to jeszcze posiada spora wiedze,i zawsze jest skory do pomocy,,oby bylo wiecje takich ludzi jak on na tym forum,,i nie wiem na jakiej podstawie kolega wyzej twierdzi -- "Poza tym wjezdzanie na kolegow aby cos ugrac dla siebie, nie tedy droga"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"nie każdemu chce się czytać czyjeś wywody i osobiste przemyślenia, zlepki obeserwacji prowadzonej na przestrzeni lat, których nie można być pewnym."

bez komentarza..

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
wow
nawet x-men sie tu pojawił
nie widziałem cie na sfd kilka lat
i przychodzisz akurat w tak traumatycznym momencie
pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium