SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84564

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Sluchaj ty akurat to nie masz nic do gadania w tym temacie !!

Ciebie niech zrobi zielonym bo jestes przyjacielem spamerem sfd.

Proponuje Ci tez pomaranczowy podpis po nickiem wafel !!


EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Wiesz Mateo mi zależy na SFD
Jak i wielu osobom
Też tym które założyły tamte forum i tam sie zarejestrowały
Wiele razy bylo to udowadniane

Ale.. zadaj sobie pytanie czy Tobie zalezy na rozwoju? Bo Twoje posunięcia na przestrzeni powiedzmy roku na to nie wskazywały
Poza kilkoma jedno-dwudniowymi 'zajawkami' kiedy miales chęc coś zrealizowac..
pzdr.

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2007-04-12 13:19:55

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Ojdan, na SFD udzielalem sie nie raz w wielu tematach, w ktorych moglem przekazac to co wiem, w Twoim dziale tez kilka razy wyprowadzialem z bledu ludzi, ktorzy maja tam znawcow. Szkoda, ze tego nie dostrzegles.

A patrzysz na wszystko przez pryzmat tego, ze tu sie udzielam.

Nie zalezy mi na statutach dla siebie, ale osoby wg mnie godne tego z czystym sumieniem bede polecal na wasze miejsce! I zauwaz, ze wlasnie to robie a dla siebie domagam sie tylko prawa wypowiedzi.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz "Przyjaciele SFD" mają w swoim dziale do dyspozycji informatyka. Wejdź zobacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Sluchaj ja mam taka fajna opcje jak ocena pracy uzytkownika i Tobie wlasnie ja zrobilem jakies 3 dni temu 98 % Twoich wypowiedzi znajduje sie w spam Topicu dzialu "Doping".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Teraz "Przyjaciele SFD" mają w swoim dziale do dyspozycji informatyka. Wejdź zobacz

Teraz Mateo nie bedzie mial na sfd wiekszosci modow i elity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może forum potrzebuje świeżej krwi
Ojdan jak chcesz zrezygnować jest odpowiedni temat w OS. Czemu się nie wpisujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
tematy tyki zostaly wykasowane, elvis sprawdz ,prawo zabrania bez zgody wlasciela trzymac jego wlasnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
98% haha z przeciagu ilu dni? Podkreslalem juz to niejednokrotnie, ze w tamtym spamie bardzo czesto sie wypowiadalem itd, temu nie zaprzeczam. Ale nie zartuj sobie, ze 98% moich wypowiedzi w przeciagu calego mojego czasu na sfd to spamtopic w dopingu, bo to niedorzeczne.

Poza tym tak jak pisalem, kogo uwazam za godne bede go polecal, wiec nie rozumiem czemu na mnie wjezdzasz? Osob, ktore uwazam, ze maja spory wklad w SFD tez mi nie wolno polecic?

Mimo tego, ze konto ma tu od niecalego roku, sporo osob zdazylem dobrze poznac i sporo rzeczy przeczytac.

Tyle ode mnie i nie wyladowuj swojej agresji na mnie, bo czlowieku nic do Ciebie nie mam!

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Musze jeszcze rozwazyc wszystkie za i przeciw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium