SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2953
@leonstar nie koniecznie, ale zawsze można upomnieć zeby zainstalowali sobie FF 2 albo wrzucili Post przed wysłaniem do Worda.

I jako moderatorzy dbając o dobroć forum można sprawdzać błędy i pisać pod postem zeby poprawiali i już!

W wolnych chwilach mógłbym coś takiego robić.


Czekam na jakąs propozycję pomocy!?

aequam memento rebus in arduis servare mentem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Poprawianie błedów ort??

Heheheh... ciekawi mnie ile czasu wytrzymasz

Nie jesteśmy przeciez purystami jeżykowymi..

A co więcej, jeżeli widzisz że osoba pisze dzienki za pomocnom dlonlub coś w tym stylu... to dowiadujsze się już dużo o niej

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
Co to ma być forum ortograficzne? Nie ma możliwości edycji postu po odpowiedzi, mamy pisać poprawki?
Będzie jeden wielki off top o bykach. Stopni na forum nie ma więc mod może używać tylko bana. Może załóż koncik ortograficzny gdzie będziesz umieszczał byki z forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
dla sprostowania my z takiego abonamentu za 5 zł mamy 1,8 reszte bierze firma która sie tym zajmuje. Jezeli chodzi o abonament to jest ona tylko po to aby pozbyć sie spamerów. Wstepnie zmienimy to na 6 miesiecy a potem moze wymyslimy inną forme przyznawania abonamentu.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
nieźle ta firma Was łupi, zmieńcie sposób pobierania lub firmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Nie do konca chyba wiem co sie dzieje, ale o ile sie wstepnie zorientowalem to ma miejsce zorganizowana dezercja na inne forum. Nie wiem, czym to jest spowodowane i nie znam zasiegu akcji, ale mam nadzieje... ze sfd nie ucierpi na tym!:) W koncu to pierwsze polskie forum dla pakerow i chyba najwieksze forum sportowe. I zapewne jedno z najwiekszych forow w necie w ogole.
Wierze, ze dzielo Mateusza nie osiagnelo wlasnie "masy krytycznej"; wierni zostana, przybeda nowi, Mateo na nowo zainteresuje sie forum (czego, jak pamietam, momentami brakowalo i reakcja lancuchowa zostanie przerwana.
A odchodzacym spiewam fragment piesni taty kazika: "A k*rwom wędrowniczkom popioły, zgliszcza pył i gruz":]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4519
Być może nie stanowiło by problemu, gdyby dodać do sposobów płatności zwykły przelew na podane konto bankowe. Wtedy na koniec każdego dnia jakiś mod sprawdzał by konto i dawał abony, nie było by wtedy jakiś dziwnych problemów z kodem itp. Do tego jakbyście mieli konta w kilku bankach to zniknął by problem prowizji i mielibyście cała kwotę czyli 5zł, a my jeszcze taniej, bo same 5 przelewem, bez vatu Oczywiscie watpie zeby sie Was chcialo zakladac kilka kont w banku, ale propozycja jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
neal znawcę w dopingu mozna miec jak to powiedzial keidys ktos w spamposcie uwas za powiedzenie czegos smiesznego !

pozatym czemu domnie pijesz? i wymyslasz jakies rzeczy ? nawet gdyby to pytanie o diete jest czyms zlym ? zwlaszcza jak sie wie ze ktos ma wieksza wiedze na ten temat ? prosze Cie nie osmieszaj sie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4267
Wiadomo, jest/było to jedno z lepszych for w sieci. Nauczyłem/dowiedziałem sie tu wielu rzeczy. Co nie zmienia faktu, ze teraz jest syf i nie wygląda na to, żeby się diametralnie sytuacja zmieniła. Fajna cena suplementów, ale cała akcja z niemożnością wysyłania powiadomień bez abonamentu jest co najmniej nieprzemyślana. Właściwie jak nie mam abonamentu to nie mam możliwości komunikacji z innymi użytkownikami(no chyba, że ma gadu "uaktywnione"), bo chciałbym się dowiedzieć jaki jest adres tego nowego forum.

Zmieniony przez - tubart w dniu 2007-04-16 14:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
pozatym winny sie tlumaczy ja nawet twojego nicka nie wymienil a Ty sie tlumaczysz

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium