SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
om- a możesz zarzucisz jakieś konkrety co do tych kandydatur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
B-REAL pozdrów mame
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Co do lizostwa to poprostu jest katastrofa, połowa z was dała by dupy pod latarnią za ***any kolor

Wpadnę czasem doradzicie mi co do suplementacji Ciekawe czy przeżyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i krakowski budrys wszystko ładnie podsumował...

ja bym jednak zawyżył te procenty do 90

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
Witam wszystkich.Na sfd siedze juz jakies 4 lata,troche pod obecnym nickiem troche pod innym.W przeciagu tego czasu przewinelo sie tu mnostwo osob posiadajacych duza,bogata wiedze.Zaliczyc mozna do nich oczywiscie Michaila ,Mawashiego w treningu,qazara w odzywianiu,kazama,elite w dopingu,Tyke i wielu wielku innych rzetelnie doradzajacych.
Nie wiem dokladnie kto odchodzi ale strata qazara,kazama,aleksa jest napewno ogromna strata wiedzy ktora przekazywali na forum i takie osoby bedzie napewno ciezko zastapic.Jednak jak czytam posty jakis chlopaczkow jak dudek,jodan ktorzy uwazaja sie za specjalistow w suplementacji i robia jeszcze wielkie halo w tym poscie jacy to oni sa niezastapieni i jak to forum teraz bedzie lipnie bez nich wygladalo to ogarnia mnie smiech.Ci ludzie przekazuja podstawowe informacje ktore potrafi udzielic srednio rozgarniety czlowiek ktory choc troche przesiadywal w dziale suplementow.
Podobnie jest z treningiem.pamietam pare lat temu ze ludzie cwiczyli bez roznych udziwnien i kombinacji ktore wprowadzaja wodyn z don garcia.Na kilka ladnych lat treningu wystarczy 3,4 dniowy split bez zadnych kombinacji a oni z dzialu trening zrobili jakis poligon doswiadczalny dla swoich metod.Metodami ktore moge stosowac sa metody dawnych kulturyswtow przedstawiane przez michaila a nie jakies bzdety opisywane na podstawie eksperymentow pana wodyna.Dopin bedzie nadal silny bo jest tam eor,gregor i paru innych kumatych chlopakow.Nie wiem kto jest w odzywianiu bo tam nie zagladam ale pewnie ktos sie znajdzie.
Reasumujac forum bedzie istnialo i rozwijalo sie dalej,bez wzgledu na to czy zostaniecie czy odejdziecie.Strata jest odejscie qazara bo chlop mial ogromna wiedze i siedzi tu juz ladnych kupe lat i pewnie nie jednemu pomogl w odzywianiu,w tym i mi.Jednak jak slysze ze to ma byc koniec sfd bo jakies leszczyki jak ojdan,dudek,saib odchodza to chce mi sie smiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
DUDEK gdzie masz zieleń?

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostalem zielen, bo MaTek nie zrozumiał mojej ironii , musiałem mu wszystko wytłumaczyć...

masa24 - pierwszy raz widze twoją wypowiedź na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
masa24 po części masz rację.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium