SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
DUDEK- mówiłem już Ci ze jak masz coś do mojej osoby to pisz konkretnie a nie jakieś podteksty rzucasz o specjalistach, ekspertach. Ile razy mam mówić że takiego się nie uważam i tyle pomagam na tyle ile mogę pomóc. Czy w tym jest coś złego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4519
Nie ma ludzi niezastapionych i tym akcentem powinno sie zakonczyc dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Dudek weź się człowieku zastanów co piszesz! Ty powinieneś już dawno wylecieć z tego forum bo nikomu tu nie pomagasz tylko z wszystkiego się śmiejesz! Ale ja nie mam 15 lat i nie dam sobie żeby taki szczyl jak Ty mi tu pier.. o jakimś treningu domatora! Zacznij ćwiczyć balet mongolski bo siłownia Ci źle wpływa na mózg! I znająć Ciebie to odrazu mnie zbamujesz bo tak jest zawsze jak ktoś coś na Ciebie powie!
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
jak juz mowilem jedynyna osoba ktora sie tu wypowiada i ktorej odejscie to duza strata to qazar.Reszta to dla mnie nic wartosciowego.Zbanujeci mi drugie konto jak powiem ze saib to zaden autorytet?Dobrze przeprowadzone testy to nie powod zeby tu dzielic i rzadzic.
Dudek?Pamietam chlopaczek jest tu juz pare lat,troszke sie w sportach ogolnorozwojowych udzielal ,pozniej suplach ale o kazdym z tych ma standartowe pojecie wiec jego odejscie nic nie zmiieni.Dudek nie pamietasz moich postow?Fakt pisze bardzo malo ale ze 2 miesiace temu pojechalem cie na insomii bo smiales sie z chlopaczka ktory zalozyl temat ze koledzy sie z niego smieja bo zaczal cwiczyc na silowni i przestrzegac diety.Efekt?Celna riposta Dudka??otoz nie:D.Dudzius skasowal temat.Wiec lepiej zamknijcie ten temat bo zal patrzec jak nowi uzytkownicy pucuja zeby dostac jakies ******lone kolory a starzy moderatorzy calkowicie sie pograzaja.Nie tacy fachowcy stad odchodzili i forum rozwijalo sie dalej wiec wasze odejscie tez nic nei zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
nom bana dostaniesz odemnie
niewazne czy mietki czy ktos inny nikogo od k*** wyzywac nie będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
ja napewno też nigdzie nie zamierzam iść
no chyba, że na www.team-andro.com 

pozdro

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
pedo masz 85% racje ale w jedym sie nie zgodze forum juz sie zmienilo i jest coraz gorzej, niesty...

odhodze nie tylko ja ale wiekszosc zalogi sztuk walki i cale suple a to napewno jest oslabienie, a ze hieny zucily sie na "scierwo" to juz inna sprawa...

a co do uzytkownika co zwyzywal meitusa , to dostajesz bana juz teraz i to dozywotniego ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
przecież nie wyzywał nikogo tylko się spytał a to różnica potężna.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium