SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Ogólnie SFD rewelacja forum jednak zaczynają mnie drażnić straszliwie reklamy.Rozumie z tego są pieniądze forum musi mieć fundusze rozwijac sie ale powoli zaczyna sie gonitwa po ekranie za goniącym krzyżykiem zeby zamknąc okno reklamy
Dobrze ze przynajmniej ucieka w jednej linii a nie trzeba go gonić po całym ekranie Pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8396
Ja was nie rozumiem z tymi reklamami ja mam tylko na stronie głównej o suplach reklame, a późńiej już żadnych reklam wyskakujących podczas przeglądania forum jakis wyjątek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Może to jest plus posiadania abonamentu aczkolwiek nie mam nic przeciwko reklamom z tego jest kasa ale powoli zaczyna sie zabawa z łapaniem krzyzyka reklama powinna być i znikac pojej zamknięciu pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
KOMU ZALEŻY NA ROZWOJU SFD
mi ;)

siedze juz pare ładnych lat na sfd
zauważyłem że większość jest spoko, ale pewnym osobą po dostaniu "Wyższego" statusu przep*****la się nieco w głowach

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2007-04-29 12:26:07

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Tak jest zawsze, są tacy, którzy się nie zmieniają i tacy, którym woda sodowa uderza do głowy. Obserwujemy to oczywiście nie tylko patrząc na forum, czy ogólne społeczeństwo internetowe - w życiu codziennym jest to samo.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Też to zauważyłem u paru osób.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam

Mam male pytanko: co to znaczy ze ktos otrzyma status
Przyjaciela SFD i kto tym przyjacielem moze zostac?

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba miec uklady
i cos robic na sfd
takze cos tam wiedziec
tylko tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
trzeba miec uklady

Juz wszystko wiem
Dzieki.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tez poprawnosc polityczna
ale nie zawsze
wiele przykladow ze to pomaga
i wiele ze nie ma znaczenia

sfd to taki sam swiat jak kazdy inny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ban na konto bic44

Następny temat

Slawle

WHEY premium