SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejni z sfd na allegro ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
http://www.allegro.pl/item176471952_stop_ksiazka_trening_i_dieta_hantla_grupa_krwi.html#photo

pamiętam niektóre fotki z sfd z działu zdjęcia.

szczególnie ostatniego niby podopiecznego.
Charakterystyczna sylwetka więc zapamiętałem, pomimo iż wrzucał swoje fotki rok-dwa temu.

i kawałek opisu

Nie każdy jednak wie, że w odżywka słabo będzie przyswajana.
A dlaczego? Najbardziej optymalnym rozwiązaniem żywieniowym w przypadku białka jest połączenie go z tłuszczami (defakto wszystkie pokarmy, które zawierają więcej białka, zawierają trochę tłuszczu). Odżywkę białkową przyjmując na sucho, czy też z węglowodanami sprawiamy, że bardzo słabo się przyswaja.

Dopiero po około 1 h treningu na siłowni zaczyna spalać się tłuszcz, jeśli ćwiczysz więcej, to więcej spalisz energii oraz tłuszczu

ależ on plecie głupoty.


domniemam, że nie posiada pozwolenia na wrzucanie fotek.



pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-03-19 11:42:37

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Ja myślę, że chyba wszystkie fotki są z SFD, przynajmniej mi się tak wydaje, bo kadą kojarze. Jego aukcje widziałem już nie raz. Też myślę, że po prostu je ukradł.
Nie wiem, może by to przeszkadzało, ale czasem jak się na niektóre strony dodaje fotki, to automatycznie jest na nie dawany tak jakby znak wodny, półprzezroczyste logo w takim miejscu, aby jego zamazanie, wycięcie powodowało, że fotka już się do niczego nie nadaje. może tutaj też by mozna coś takiego zrobić ??

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zamazanie twarzy też juz nic nie daje, wystarczy, że obetnie górę i obrobi narożniki tak jak pozostałe i to wszystko.

może, wyłączenie opcji zapisu fotki na dysk ?

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.zamazanie twarzy też juz nic nie daje, wystarczy, że obetnie górę i obrobi narożniki tak jak pozostałe i to wszystko.

może, wyłączenie opcji zapisu fotki na dysk ?

pzdr/



Nie zapominaj, że może użyć przycisku na "klawiaturze Print Screen" past to paint i zapisz ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
najlepiej w morde dawac za to

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
na jednym porownanaia jakies dziwne daty na fotkach, fotka gdzie koles mneijszy jest zrobiona pozniej niz gdy jest duzy czyli to nie jest ten sam koles

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
może, wyłączenie opcji zapisu fotki na dysk ?
jak ktos uzywa opery to i tak to nic nie da , bo opera cos w sobie ma ze zawsze fotki idzie zapisać , albo przez painta .
ale takim ludziom na allegro odrazu im tam bana na IP i kara $$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
A jakby centralnie przy***ał połprzezroczysty napis www.sfd.pl ?? pewnie by przeszkadzało troszkę w ocenie fotek no ale tego już by nie dało się usunąć. Bo z napisaów pod zdjęciem, że zabrania się kopiować raczej nikt by sobie nic nie robił... takie niestety "uroki" internetu...

A może rzeczywiście wjazd na chate

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Jak ktos nie chce by jego fotka byla na allegro to moze sam na fotce sobie nawet w paincie zrobic napis www.sfd.pl 

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nawet jak cos na zdjciach bedzi enapisane to zawsze mozna szybko uzyc corela i "zniknac"napis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o zmianę nazwy tematu

Następny temat

Gdzie szukać informacji

WHEY premium