SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedni mogą więcej, inni mniej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
https://www.sfd.pl/temat17478/ prosze to jest ten plan na sile dla Ciebie, mi on duzo dał ale z teog co pamietam to cos niektórzy nie dawali rady go wykonywac i twierdzili ze jest zaciężki, ale nie zapominajmy kto go dodał MAWASHI a wiec wszystko janse
NO wiec dostales juz plan bardzo dobry na sile, a teraz szczerze czy przez ten czas co cwiczysz zadnego koksu nie zapodales, bo jakos ci nie moge uwierzyc w te Twoje 118kg w tym wieku, i podczas tak krótkiego stażu. Podaj prosze ile bierzesz w martwym ciągu, ile w przysiadzie i ile na barki wyciskasz. Żywcze milego stosowania tej rozpiski Mawashiego na siłe
Pozdrawiam
PEACE

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Oj wkradł sie maly chochlik w to co pisałem, wiec juz przepraszam tak to juz jest jak sie cos z pamieci pisze:-/ Ten plan jest Michaila a nie Mawashiego ale to również świadczy o pozoimie tego planu
Pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 126 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4419
Chudzian skoro jestes taki napał na "siłe" to zapisz się na ciężary do jakiegoś klubu, bo skoro zadajesz tutaj tak dziwne pytania to znaczy,
że nie masz zbyt dużej wiedzy na ten temat.

I mała przestroga: Znam takiego "napała" na "siłe", kolesia też tak jarały duże ciężary na ławeczce w wieku 18 lat ważąc 65 kg wycisnął 140 kg, ale opłacił to kontuzjami stawów, z których nic sobie nie robił i teraz...ma lipe. "Siła, siła a pózniej szpital"

"You'll Never Walk Alone"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
JESZCZE COS KTOS NAPISZE TO BANY IDĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech chudzian poda swoją wagę, może przypadkiem pobił rekord polski juniorów, i nawet o tym nie wie, a może wycisnął 60 tylko ma źle ponumerowane ciężary bo wierzyć mi się nie chce że bez dopingu, suplementów, diety, i pojęcia wyciska w wieku 16 lat 120 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 514
moze w funtach ma ciezar podany a nie w kg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
f***mastser

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 201
ja mam 18lat i moj rekord to 157kg,jak zwiekszyc sile?ja mam pare porad dla ciebie,ale zaraz to wykasują.Mala podpowiedz jak w "Jaka to melodia" piosenka Kayah

Góraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
ja wiem ja wiem TESTOSTERON
Co wygrałem??

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 496
Dlaczego mi nikt nie wieży!!!!!!!!!!!!! To nie jest dużo!!!! muj kuzyn waży 80 kg jest w moim wieku i wyciska 130 bez dopingu tylko raz jakąś odzywkę zjadł!! A moja waga to 73 kg!!! 118 kg to nie jest według mnie dużo dużo to będzie 130 lub 140 to jest mój cel.

I dalej nikt mi nie powiedział co powinienem uczynić po takich ćięzkich planach :(((

Nigdy koksu!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby rano??

Następny temat

Płaski brzuch.. czemu to takie trudne.. :(

WHEY premium