SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka partia do poprawy przy tej masie( zdjecia do weryfikacji ). Cel sylwetka Frank Z

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Dziękuję serdecznie za porady, widzę że profesjonalny fizjoterapeuta z ciebie ;) także mega szacun wlatuje. I zabieram się już za masowanie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
rzadko kiedy pomagam w tego typu kwestiach on-line, bo jednak nic nie zamieni mozliwosci przyjrzenia sie sylwetce, wykonania palpacji czy zobaczenia, jak cialo w ruchu sie uklada
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
TomQ-MAG wiadomo powinno się iść i na żywo obadać jednak w głównej kwestii chodziło mi o to żeby mi się to nie pogłębiało i żebym sobie krzywdy nie zrobił podczas ćwiczeń oraz żeby nie było problemów hipertrofią bo z tego co wiem to jak ktoś pokrzywiony jest to są różnorakie problemy że nie te mięśnie rosną co chcemy :)





Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-27 11:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
TomQ-MAG jeszcze takie pytanko gdyż spięcia pośladków stojąc głównie wykonuję aby naprawić przodopochylenie miednicy i teraz pytanie to ćwiczenie pomoże mi w tym problemie czy jest to kolejna ściema internetu. Pytam bo widziałem jak jakiś fizjoterapeuta to ćwiczenie polecał właśnie na tą wadę postawy. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zgadza sie pomaga, jednak trzeba jeszcze podciagnac miensice miensiami brzucha
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
TomQ-MAG
zgadza sie pomaga, jednak trzeba jeszcze podciagnac miensice miensiami brzucha
Czyli pabięte mięśnie brzucha czy jak bo trochę nie czaję? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
napiete posladki i podciagnieta miednica miensiami brzucha,
trzeba pokazac na zywo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Po prostu jakby wypycham do przodu pośladki ustawiając miednicę prawidłowo czyli odwrotnie do kierunku przodopochylenia i w tym momencie napinam maksymalnie pośladki aż pieką tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198


takie coś w 2:40 minucie wykonuje jak ten gostek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Jeszcze pytanko jak mogę tą klatę poprawić bo słabo idzie, myślę aby zwiększyć objętość z 12 serii do 16 serii lub np. dowalić więcej powtórzeń aby była większa objętość ok.70 powtórzeń na trening co o tym sądzicie czy wspomóc to może tą klatę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość powtórzeń

Następny temat

Ocena planu treningowego dla noowicjusza

WHEY premium