SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu treningowego dla noowicjusza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 949
Witam. Czy taki plan treningowy jest dobry? Niestety mam do dyspozycji tylko sztangielki 2x15kg i dam rade wykombinować cos w stylu ławki prostej.

Pon
Klatka : pompki 3 seria tyle ile dam rade | 3 serie wyciskanie hantli 8-12 powt.
Triceps: 3 serie uginanie francuskie jednorącz 8-12| 3 prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia

Wt
Brzuszki 2 serie tyle ile dam rade

Śr
Biceps: 3 serie ugiecie zottmana 8-12 | 3 serie podnoszenie hantli 8-12 | 3 serie podnoszenie hantli bokiem 8-12 |
Przedramiona: 3 serie Uginanie nadgarstków z hantlami 10-12 | 3 zginanie nadgarstków ze sztanga(tylko tak jakby w drugą stronę) 10-12
Plecy : wiosło hantla w opadzie tułowia 8-12 | Wznosy barków „Szrugsy” 8-12 |


Czw
Brzuszki 2 serie tyle ile dam rade

Pt
Nogi : 3 serie Przysiady z hantelkami 15-20 | 3 serie wspiniania na palcach stojąc 10-15 | 3 serie Przysiady wykroczne 8 -10 | 3 serie Odwrotne spięcia w staniu 8-10
Barki: 3 unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 10-15 | 3 unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 8-10

Sob
Brzuszki 2 serie tyle ile dam rade


Czy nie jest to za dużo ćwiczen?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trenuj dopóki będą efekty Wcale nie trzeba się tak szybko przerzucać na split, bo i po co jesli progresujesz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Nie dziel sobie treningu na partie bo to zbędne na Twoim etapie zaawansowania. Lepiej jak byś zrobił sobie trening całego ciała na każdej sesji 3 razy w tygodniu.
Po jednym ćwiczeniu na partie wystarczy w zupełności.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 949
Przez ile czasu musiałbym wykonywać taki trening złożony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Dopóki bedzie progres
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Możesz trenować spokojnie jakieś 8 tygodni i później obserwować czy będzie progres czy będzie jakiś przestój wówcza ewentualnie modyfikować plan.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 949
Super, bardzo mi pomogłeś! Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć czy ten plan który ułożyłem mogę spokojnie robić po tych 8 tygodniach czy coś jest z nim nie tak bo spotkałem się z takimi opiniami. Chciałbym dodać, że na razie mam tylko te hantelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Można by było coś lepszego ułożyć. Masa ciała plus regulowane sztangielki i faktycznie można niezły trening zorganiować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 949
Moja masa ciałą około 88kg wzrost 178cm potrzebny więc trening na redukcje. Sztangielki sa regulowane. Mogą mieć 5kg, 10kg lub 15kg jedna. Doradziłbyś które ćwiczenia mógłbym zamienić i na jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Z hantlami jesteś w stanie wykonać cały trening fbw z podwieszonych tematów tylko nie wiem czy te skoki ciężaru nie są za duze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 949
Czy taki trening po 8 tygodniach ćwiczeń będzie lepszy od tego który ja ułożyłem?
Ps. lepiej robić fbw czy split?









Zmieniony przez - Random987 w dniu 2017-11-23 20:05:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka partia do poprawy przy tej masie( zdjecia do weryfikacji ). Cel sylwetka Frank Z

Następny temat

Zmiana FBW z ABC na AB do oceny

WHEY premium