SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka partia do poprawy przy tej masie( zdjecia do weryfikacji ). Cel sylwetka Frank Z

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Glownie chodzi mi o to by te dysproporcje miedzy klata a reszta sie nie poglebialy :) Dzieki TomQ-MAG na pewno przejze :)


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-23 11:10:08
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
SeBaLy
Glownie chodzi mi o to by te dysproporcje miedzy klata a reszta sie nie poglebialy :) Dzieki TomQ-MAG na pewno przejze :)



Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-23 11:10:08


no to trzeb a cos odpuscic, a cos przycisnac bardziej:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
TomQ-MAG tylko ze ja ta klate juz na maksa przy tych seriach jade, ostatnie powtorzenia ledwo ledwo wchodza to dodac serii, cwiczenie jakies dodatkowe lub przerwy wydluzyc do 2 minut miedzy seriami aby wchodzil wiekszy ciezar czy na razie jak mowilem wczesniej sie wstrzymac bo dopiero zaczalem mase i moze sie ruszy cos po jakims czasie :). Ale to jest bardzo dziwne bo lapy robie tylko po 6 serii tygodniowo a rosna a nogi robie tyle samo serii co klata a sa wieksza partia niz klatka i ida elegancko to nievrozumiem co robie nie tak?







Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-23 12:15:17

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-23 12:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ja bym tyle nie kombinowal i nie spinal się tak z ta klatką Cos sie na nią tak uparl? Rob powoli dalej masę Za wczesnie na kombinacje Pleców też nie masz Jak rozbudujesz plecy to klata tez sie poszerzy
Jak dla mnie za bardzo ja trenujesz Postaraj sie fajnie pompowac a nie masakrowac


Zmieniony przez - Mariusz101 w dniu 2017-11-23 12:51:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Mariusz101 bo jakas taka sucha mi sie zdaje czyli objetoscowo mala w porownaniu np. do nog :/ no chyba ze tak krtytycznie podchodze do tej partii temu pytam innych bo jest to przynjamniej obiektywna opinia :]. W ktoryms temacie pisalem tez ze mam wystajace barki i tez ma napewno wplyw na gorsza rozbudowe klatki,musze sie naprawde wyginac na lawce aby odciazyc barki i zeby klata pracowala.





Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-23 12:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
klata faktycznie odstaje, ale wydaje mi sie, ze jest to efekt typowo zwiazany z brakiem masy miesniowej, a nie jej "niedorozwinieciem"
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Mam tez protrakcje lopatek czyli barki wystają też do przodu wiec na pewno tez ma to jakis wplych gdyz musze sie niezle odginac na lawce do tylu aby odciazyc barki i zeby klatka pracowala. Czyli podsumowujac nic nie kabinowac tylko cisnac na razie dluzsza mase z glowa a potem redu do 10% i zobaczyc co z tego wyjdzie jak dalej lipa to wtedy kombinowac ?












Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-11-23 14:24:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ja bym tak zrobil I odpusc trochę tej klacie, rob serie tak zeby zostało sily na 1-2 pow. Mam takie wrazenie ze ja poprostu zajezdzasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jw moze byc i tak, ze za bardzo skupiasz sie na jakims elemencie ciala, przez co jest presja aby go za bardzo dojezdzac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość powtórzeń

Następny temat

Ocena planu treningowego dla noowicjusza

WHEY premium