SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie przy małej masie trening . pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witam mam 15 lat , 1,80 m wzrostu i ważę ok 58 kg . Chciałbym wyrobić sobie kondycję i mięśnie (brzuch , klata , biceps no i oczywiście barki) Wiem co zaraz powiecie ... dieta otóż złożyłem już pytanie w dziale odżywianie i czekam na odpowiedź ale chciałbym mieć już jak zacząć .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To zacznij od jedzenia, pewnie nie doradzą ci wyliczanych diet a raczej nakierują na to co powinieneś jeść a czego nie, od tego zacznij, zdrowo się odzywiać ponieważ rosniesz. Na twoim miejscu zapisałbym się na SW, basen lub do jakiegoś klubu z gier zespołowych jeśli cię interesują, dałoby ci to podstawy do późniejszego treningu na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę zapoznać się z regulaminem działu ,jak również przeczytać tematy podwieszone(wytłuszczony druk).

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Dobry trening dla 16 latka

WHEY premium