SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam male pytanie problem . Otoż mój kumpel ćwiczy jak narazie splitem z wolnym weekendem . Wg mnie powinnen ćwiczyc FBW albo Splita z wolnym dniem na tygodniu. Co bedzie dla niego lepsze ? Jesli chodzi o efekty.

Wzrost 2,02 m
Waga 89 kg
Staż treningowy : 1 tydzień i cale poprzednie wakacje
Diety : nie ma ale je duzo bialka

Wyciskanie 75 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak mu wytlumaczyc że lepiej ćwiczyc FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ACT 4tyg.
Potem FBW 2x w tyg, lub jedna sesja 3x w tyg.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak tylko jemu sie nie bedzie chcialo tego czytac ;/ oni uwazaja ze im wiecej dni to lepiej i tak sie robi . I ze split to mozna odrazu . Wg mnie FBW . ( on nie jest zielony wiec to pierwsze odpada . ćwiczył na wakacjach w ciagu roku z przerwami itp ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
no tak tylko jemu sie nie bedzie chcialo tego czytac
jego sprawa.
oni uwazaja ze im wiecej dni to lepiej i tak sie robi
jak sie nie ma pojecia to wlasnie takie cuda wychodza.
on nie jest zielony wiec to pierwsze odpada
nic nie odpada, niech sie zajmie tym jak trzeba albo jego sprawa co zrobi.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Sluchaj, mitow i roznych wspanialych rad od kumpli na kaltce napewno jest wiele. Tylko powiedz mi skad sie one biora? To powstaje jak plotka ktos cos glupiego powie i kazdy wielce w to wierzy ale nikt nie doczytal nie sprawdzil nie przekonal sie. Tutaj wlasnie te mity sa obalane by miec swiadomosc i argumenty do tego o czym sie czyta.


pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-07-11 10:40:54

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem dlatego uważnie czytam i przeglądam to forum. Kiedy ćwiczylem 2 mc temu to w 2 tyg przybylo mi ok 16 -18 kg podnoszenia :) . Chce im jakos wytlumaczyc ze split jest bezsensu , bo nic im nie da . Do tego czego odpowiednio podejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Takze przedstaw im to co tutaj wylapujesz a kiedy braknie argumentow przyjdz i podzil sie z nami ich kolejnymi nowosciami. Bedziemy obalac mity az w koncu zrozumieja ze stoja na cienkim lodzie.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec tak powiem to co oni uważaja :
najlepiej ćwiczyć splitem ( tzn nie wiedza co to ale każda partia odzielnie );
pon klata i biceps
wt plecy i barki
sr tricpes i gorna klata
czw klata i biceps
pt plecy i barki

wybilem już z glowy ćwiczenie codziennie . Staram sie przekonać do FBw ale nie jest to proste .

kumpel uważa ze może ćwiczyć klate w czw i piatek jeśli nie ma zakwasów i nie czuje się spuchnięty .

czy istnieje takie pojęcie jak : spalenie mięśnia ? jeśli nie ma się masy mięśniowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
nog tam nie widze, wiec po jakims czasie efektow bedzie brak lub minimalne.

spalenie mięśnia
tak, miesnie rosna podczas regeneracji a nie treningu, brak czasu na regeneracje brak przyrostow, skatuje klatke kilka x w tygodniu, to spli miesnie. Predzej czy szybciej dojdzie do stagnacji i na tym sie skoncza jakie kolwiek efekty.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sibastian/blog/masa->redukcja->masa-itd

Następny temat

MASS - Kamiona91

WHEY premium