SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urządzić siłowni jak ma się do wydania tylko 100zł.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
znajdz najlepiej jeszcze ze 3 osobry. w grupie razniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
dziękuje za wasze wypowiedzi postaram się dokonać tego i utworzyć siłownie nawet małą lub postaram się z kimś się złożyć i utworzyć większą siłownie. Ale bardzo dziękuje za wsze wypowiedzi i porady.

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
kynioo Kup za 78 zl hantle 10kg w DECATHL.NIE a za reszte kupisz bilet autobusowy do tego sklepu

PS za 100lca to nie wiele kupi jak widzisz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
za 100 zl to mozesz kupic sztangielki 2x 2kg i skakanke...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Jeżeli nie ma się pieniędzy to trzeba mieć głowę na karku. Odwiedź złomowisko znajdź kogoś znajomego kto potrafi spawać. Przy odrobinie dobrej woli innych może coś ci się skapnie za darmo. Ja np nie wyobrażam sobie jak można wydać na siłownie 1000zł. Ja wszystko co mam wykosiłem za darmo ale zbieranie naprawdę długo trwało.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
nie odrazu krakow zbudowali !!! wkrec w silownie jakegos kolege alabo paru i sie skladajcie na wszystko po troche
Ps. ja z kolego juz 6 miesiecy skladam wszystko i wydaje mi sie ze coraz lepiej to wyglada pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4149
Witam za 100 zeta to na początek jakieś tanie hantle, drążek(może być trzepak) skołuj i zbieraj kase pozostaje Ci jescze trening DOMATORA i dobre chęci pomału pomału i będziesz miał siłke... Także zycze powodzenia w kompletowaniu siłowni...Tylko sie nie zniechęcaj bo napewno nie dasz rady od razu mieć full wypas siłki... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
za 100 zł to ty kupisz waciki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 295
Aizen takie głupie odpowiedzi tylko zdołują chłopaka. Zamiast wypisywać bzdury pomoglibyście jemu.

Swoją drogą, jak masz 100 zł to może nie będziesz miał profesjonalnego sprzętu, ale możesz kupić rurę w jakimś sklepie "wodnym", troszkę obciążenia z betonu, ewentualnie druty zbrojeniowe i napchać je do tej rury. No i oczywiście w selgrosie widziałem hantelki regulowane i nieregulowane ( nieregulowane 5kg kosztowało chyba coś koło 16 złotych nie wiem jak wyglądało to z 10kg + ściskacze 5 zł ) i możesz już się ruszać

"Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
zamiast sie pi***yc w jakies betony itp. lepiej chyba pujsc na silownie i zaplacic za karnet i wyjdzie to o 10000000000000000000x lepiej

Zmieniony przez - peko1234 w dniu 2007-03-15 11:07:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zna ktos ten utwor ????????

Następny temat

Ławeczka by .kola ...

WHEY premium