SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urządzić siłowni jak ma się do wydania tylko 100zł.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
uu 100 zl to naprawde ciezko urzadzic cos dobrego.. my z kumplami zrzucalismy sie kazdy po jakies 120 zl ( 5 czy tam 6 osob)i mamy praktycznie wszystko co trzeba

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
idz na zlomowisko i jak znajdziesz kup sobie jakies talerze gryf zrob z rorki metaloweej 1.5 cala laweczke z taboretow ewentualnie puf dokup kniecznie jakies ze dwie hantle i zasowaj


edit-za te komentarze gratulacje poza wysmiewaniem mlodszych kolegog nie miejacych wiekszych zasobow pienieznych potraficie napisac cos madrego. mogli byscie mu pomoc. w dziale trening masz fajnie opisane treningi domatora poszukaj tam czegos dla siebie

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-03-08 16:20:00

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie ma szans

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
no za tyle to kupisz porządny gryf i 2 talerze po 2,5 kg :D. Ja sie składałem na siłke z kumplami w piwnicy to nas wyszło po 150 złotych. Mamy, ławeczke, gryf, hantle, 53 kg obciazenia, i wyciąg. Hantle były moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1541
Jak wyzej zgadzam sie na zlomie jest duzo fajnych rzeczy ktore mozna swietnie spozytkowac. Ja jak bylem na zlomku z kumplem to tego tam mieli od zaj*** koles ktory tam robil mowil nam ze oni gryfy, talerze itd ktore ktos im sprzedal zostawiaja wlasnie miedzy innymi po to zeby jakis paker przyszedl i sobie to od nich za troche wiecej kupil i oni maja interes i ten ktos tez. No wydaje mi sie ze za ta 100 to moze bys cos ciekawego kupil jakby oczywiscie mieli cus takigo pozdro!!!!!!!!

"Sens życia,to nie zwykła, szara egzystencja, przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
złomowisko, albo beton kombinuj, ale z takim siankiem bedzie ciezko

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1972
Witam. Postaraj się dozbierać trochę pieniędzy. Za 60-80 zł możesz na allegro kupić gryf łamany albo mocno łamany, albo normalny(nie olimpijski, bo ten kosztuje 250zł). Same gryfy itp. to nie jest jako tako duży wydatek, ale gorzej z obciążeniem, bo np. talerz 20 kg, to cena gryfu łamanego. Na razie rób trening domatora i zbieraj kasę(chyba, że nie masz możliwości). Jednak za 100zł najlepiej kupić karnet na siłownię. Ja mieszkam w mniejszym mieście i chodzę do osiedlowej siłowni, a za karnet płacę 35 zł, więc za 100zł mam prawie 3 karnety(3 miesiące). Co innego jak mieszkasz np. w Warszawie i idziesz do nowoczesnej siłowni dla snobów - tam karnety to jakieś 80-120 zł. Złomowisko, to też dobry pomysł. Wybierz najlepszą dla siebie opcję. Pozdrawiam.

PS. Do autorów tych niektórych głupich komentarzy - idźcie się powiesić. Nie każdy ma od razu pieniądze na sprzęt i obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Mialem podobny problem tylko umnei chodzilo o kase na suple to poszedlem ...na budowe ( btw na drugi koniec maista jezdzilem )
Poszukaj gdzie sa prowadzone prace i idz , ja tak zrobilem , robota ciezka , ale pieniadze dobre....
I wszytsko do kieszeni nic nie odkladasz an zusy, srusy etc....

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze macie ubaw a ja chlopakowi pomoge :) za 30zl kupisz z 3 metry rurki o srednicy 26mm, z tego 2 metry przeznacz na dlugi gryf, dwie srubki zalozysz tak po 35cm od konca tego gryfu z kazdej strony i bedzie zabespieczenie, ciezary nie beda spadac, z metra ktory ci zostanie zrob 2 hantle po 50cm, za 20-30 zl kup cement albo jakis gips i w starych wiaderka odlej ciezary, za 50zl ktore ci zostanie kup sobie gainerka no i z laweczka i stojakami pokombinuj nie wiem co tam masz w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
ja na silownie wydalem 70zl, a wyposazona jest calkiem niezle
gryf 70zl
obciazenie 50kg, pozyczone...
lawka, ojciec zrobil, ja robilem obicie,regulacja oparcia skos
hantle 2x15kg dostalem od wujka
rowerek stacjonarny, jakis czas temu kupiony, nie za moje $

A tak powaznie to za 100zl, mozesz cos skombinowac.
Na poczatek bym proponowal obciazenie, gryfy ze zlomu, dorbze poszuaksz to znajdziesz.
Lawke-kombinuj...
Z czasem jak bedziesz mial dodatkowe $ to dokupisz sprzetu i tyle

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zna ktos ten utwor ????????

Następny temat

Ławeczka by .kola ...

WHEY premium