SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia do 700-800 zł

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 323
Witam jestem tutaj nowy i mam takie pytanie :) Mógłby mi ktoś zrobić jakieś zestawienie domowej siłowni do 700-800zł?...
Chciałbym: ławeczke, gryf prosty, 2gryfy krótkie, obciążenie jakieś, a jak starczyłoby hajsu to może gryf łamany :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
a masz na tą siłownie jakeś spore czy małe pomieszczenie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
zależy czy sprzed nowy chcesz kupić czy używany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
adi
1. chyba nie zapoznales sie z regulaminem
2. to badziew :D

Szukaj używek bo w tych pieniądzach nie poszalejesz, rozgladaj sie bardziej za czyms spawanym a nie skrecanym i najlepiej oddzielnie lawke oddzielnie stojaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Obciążenie bierz stalowe, nie żaden powlekany shit:

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=obciążenie stalowe&search_scope=

Ławki i stojaków oraz gryfów szukaj w dziale targowisko używanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
albo żeliwo ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Żeliwo po 4,5zł minimum, tu ma po 3zł i jest równie wytrzymałe, na wygląd się nie patrzy, bo żeliwo też się zetrze po jakimś czasie, tak samo jak ta farba ze stalowego z linku co podałem... Szukaj używanych gryfów po 50-60zł od Marbo, na średnicę nie patrz, bo ten typ od stalowego obciążenia robi na każdą średnicę na życzenie obciążenie. Ja zamiast ławki i stojaków kupiłbym poręcze do dipów i drążek na początek, a resztę ćwiczeń robił tymi hantlami i sztangami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 323
Pomieszczenie mam duże :) czyli szukac w uzywkach tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 323
Obciążenie wybralem to co podal @SW96... teraz dobrac jakis gryf do tego i 2 male i laweczke i stojaki :) jak starczy kasy modlitewnik :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką mam budowe ciała? + pyt, sogi wbijam )

Następny temat

pobicie rekordu

WHEY premium