SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak trenujemy? Nasze plany treningowe po 40-ce

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
moj brat ma 35 lat i zawuwa martwe ciagi i przysiady i wszystko co ciezkie i trudne,nie uzywa maszyn,cwiczy tylko na sile,mysle ze do 55 roku zycia nie ma sie co poddawac baby maja gorzej:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dokładnie, masz absolutną rację. Oprócz pewnych ograniczeń natury fizycznej, to nasza głowa decyduje o tym ile tak naprawdę mamy lat, a trening pozwala nam się czuć o wiele młodziej. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
Moje plany treningowe uległy sprecyzowaniu. Zapisałem się na bieg maratoński - na kwiecień 2012. To będzie mój debiut (w wieku 44 lat). Zostało 22 tygodni przygotowań.

Zmieniony przez - Sorge27 w dniu 2011-11-14 19:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Szczerze współczuję. Ja po prostu nie cierpię biegać. Nawet jak się przygotowywałem do zawodów w full kontakcie to kondycję robiłem głównie na worku, na sparingach i odpowiednim treningu na siłowni. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7875
A mnie też tak na bieganie wzieło własnie od 30tki,normalnie to siłka 4x w tygodniu a od maja 2x+3xbiegam,wtym roku walnąłem półmaraton czs slaby 1;55 waga ok83kg to troche wyglądam klocowato przy innych ważne że sie człowiek rusza i brzuch nie odstaje hehe oby jak najdłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ale przecież nie liczy się czas. Liczy się udział i przełamanie własnych słabości. Moje starty w full kontakt karate różnie się kończyły, ale zawsze były dla mnie zwycięstwem nad samym sobą. Zawsze wyznaję zasadę "odważny nie ten kto się nie boi, ale ten kto pokonuje własny strach". Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 336
dobrze ujete.p.s.tez nie lubie biegac ale kto by lubil przy wiekszej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
Sorge27
Moje plany treningowe uległy sprecyzowaniu. Zapisałem się na bieg maratoński - na kwiecień 2012. To będzie mój debiut (w wieku 44 lat). Zostało 22 tygodni przygotowań.


Udało się! Ukończyłem mój pierwszy maraton z czasem poniżej 4 godzin. Szczerze polecam. Niezła przygoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest cos !

Rowniez gratulacje i kolejnych osiagniec zycze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TENS

Następny temat

Testujecie jakies bostery tescia?

WHEY premium