SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Błyskawiczny konkurs-Jak trenujemy ,gdy siłownie są zamknięte?

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4658 Napisanych postów 26093 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706264
Kolejny szybki konkurs.

Czas : od dziś do końca marca

Nagrody-przy min 6 uczestnikach-3 nagrody w suplach Iron Horse

Konkurs jest bardzo prosty-dokumentujemy na zdjęciach i filmach-jak trenujemy w okresie zamkniętych siłowni przez corona wirusa.

Ciekawe metody,przyrządy,ćwiczenia,sposoby itp.

Jestem ciekaw ,jak sobie poradziliście,przy okazji inni także skorzystaja z Waszych patentów.

Oczywiście-nie jest jak zwykle łatwo,bo nikt tu nigdy nie pisał ,że łatwo będzie.

Odpadają osoby z konkursu(mogą jak najbardziej wrzucić swoje zdjęcia ,filmy i być poza konkursem)),które mają domowe siłownie już od dawna,np Ojan,RedAlert itp.

Dokładniej to wyjaśnię-każdy może wziąć udział ale zaprezentuje metody treningu,bez wykorzystania swojej siłowni-chyba ,że ma tam patenty,które inni mogą zastosować u siebie w domu,bez inwestycji i skomplikowanej pracy :)

Zapraszam nowych ze swoimi sposobami na ten ciężki czas kwarantanny kraju i siłowni-jak sobie teraz radzą.

Zmieniony przez - masti w dniu 2020-03-18 18:35:55

Zmieniony przez - masti w dniu 2020-03-18 18:50:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1441 Napisanych postów 1683 Wiek 52 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28603
W sumie to ja cały czas tak trenuję

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1441 Napisanych postów 1683 Wiek 52 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28603
Siłownię w domu mam od 11 lat, szkoda, że odpadam z konkursu.

Zmieniony przez - olotraper w dniu 2020-03-18 00:29:44

Olek Walczy
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1395 Napisanych postów 9336 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 134529
Temat założony
https://www.sfd.pl/Konkurs_jak_trenuje_bez_siłowni-t1200745.html
Zapomniałem tylko w tytule wątku wpisać swój nick a teraz już nie mogę edytować więc poproszę o zmianę na drazekm trening bez siłowni
Lub
drazekm konkurs trening bez siłowni

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-03-18 07:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3426 Napisanych postów 43016 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 358423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4658 Napisanych postów 26093 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706264
Można tu wrzucać ale jak ktoś chce założyć nie ma problemu-ale tu trzeba link podać.

Kążdy może wziąć udział ale trzeba zaprezentować wtedy uniwersalne ć,które inni bez takiej siłowni ,jak Wy macie-też zrobią w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Mój tani patent do domowych siłowni zastępujący częściowo kilka maszyn.

2

Olek Walczy
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1753 Napisanych postów 4107 Wiek 58 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 522145
No to w końcu po ciężkich bojach z internetem udało mi się wgrać nakręcony kilka dni temu filmik "Jak trenujemy, gdy siłownie zamknięte" . Jest to trening z gumami i nie żebym podpatrywał i kopiował to co robi Drazekm ( choć bywa czasem dla mnie inspiracją ), ale to takie ćwiczenia które były zamieszczone w zeszłorocznym KiF-ie. Robię je często przed treningiem jako taka formę rozruszania, 6 ćwiczeń jedna seria po 10 powtórzeń, ale można to robić jako ćwiczenia zasadnicze gdzieś na wyjeździ, co juz praktykowałem, tylko wtedy robię 6 ćwiczeń jedno po drugim w 5 - 6 obwodach. można powiedzieć ze gumami to taki lichy trening ale wszystko zależy od grubości gum i przerw między obwodami. Gwarantuję ze mięśnie dostają popalić . Na nagraniu ćwiczenia są trochę nie za bardzo poprawne technicznie ale filmowałem to po treningu zasadniczym, no i zasadniczo robię to przed lustrem żeby korygować niedokładności. Dobra koniec ględzenia, wrzucam film

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4668 Napisanych postów 11574 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 557491
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8098 Napisanych postów 8900 Wiek 66 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175120
Paatik
Film niedostępny???

Kliknij i na górze jest napis co trzeba uczynić by film obejrzeć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8098 Napisanych postów 8900 Wiek 66 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175120
jsdolan5
No to w końcu po ciężkich bojach z internetem udało mi się wgrać nakręcony kilka dni temu filmik "Jak trenujemy, gdy siłownie zamknięte" .

Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2020-03-27 21:42:23
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs błyskawiczny na marzec

FuckBaton