SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to wreszcie jest z tymi zakwasami?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18987

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Ja tam mimo że po treningu rozciąganie i zmienny prysznic (raz zimny, raz ciepły) to i tak mam zakwasy. Jak ich nie mam to se wkręcam że za słabo trenowalem i na następnym treningu nie ma lekko.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
calkiem lajtownie jest tez wymyc sobie plecy z zakwasami na klacie zawsze mam wtedy z tym problemy

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Czyli ten ból dochodzący nawet do kilku dni po treningu to ból spowodowany tak pożądanymi przez nas mikrouszkodzeniami, a nie kwasem mlekowym ? Mnie najbardziej zawsze boli klatka, nogi, plecy, czasem biceps, triceps, nigdy barki Teraz wszystko jasne
Pozdro i dzięki za taki temat, dużo mi sie rozjaśniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
to wez sobie wyciskanie sprzed glowy na barki z progresja

sztangielki bokiem
i sztangielki na tyl

i zobaczysz jak Ci poczesze barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja mam zakwasy na barkach tez chociaz ich nie robie ale po lawce na skosie w gore to na drugi dzien czuje na barkach ze tez zakwasy nei tylko na klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
kojot bo
w 'krotkich spodenkach do klubu nie wchodzisz przeciez' nie?

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
wchodze na silke w krutkich bo nei jest zle nie cwicze ich ale mam 56cm w udzie i 37,5cm w lydce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
ale wy mówicie o zakwasach czy opóznionej obolałości mieśniowej? Bo to dwie rózne rzeczy Zakwasy są bezposrednio po treningu a obolałosc zazwyczaj po 24 godzinach sie pojawia. Ja mam teraz taka obolałość na klatce że nie moge rękoma ruszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no ten bol na drugi dzien po treningu to sa przeciez slynne "zakwasy" (mikrouszkodzenia...)

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
dakladnie tak samo ja Yarekbboy mysle zreszta pisalo na poprzednich stronach to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grafy Na Siłowni

Następny temat

Liga NHL: Czerkawski nadal nie gra

WHEY premium