SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak polaczyc partie miesni ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Jak w temacie. W jaki sposob mozna polaczyc dane partie miesni na roznych treningach tak, by bylo to odpowiednie ? (inne polaczenia od najpopularniejszego)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
różne rózniste
przykładowo

klatka+biceps
plecy+przedramiona
wolne
barki+triceps
nogi
wolne
wolne

albooo

klatka+barki(boczny akton)
plecy+barki(tylni akton)
wolne
triceps+biceps
nogi
wolne
wolne


bele jak idzie, wystarczy pokombinować.
joł

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ale i Don Garcia p.i.e.r.d.o.l.n.e.ł.ś i jemu plan... jak mozna trenowac plecy po treningu bicepsa dzien przed ??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no fakt
wkradł sie błąd. Zle rozpisałem dni wolne. Ale kij z tym. Pisze 10 postów na raz. Nawet nie sprawdzałem co pisałem
no ale dobrze, że zauważyłeś.
za to nawet dam Ci soga...

chooj wi jak mi sie tak jabło ale kij w oko. Ide jeść

na uparciucha sie da, moj partner treningowy trenuje tak i łapke ma ładną , podstawy to podstawy hrhr...

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-04-08 12:00:07

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
a czy mozna jednego dnia trenowac biceps,plecy i miesnie naramienne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
"Kolejność wykonywania ćwiczeń –ma ona istotny wpływ na osiągane efekty. Liczba możliwych kombinacji układania ćwiczeń na poszczególnych treningach jest niezliczona, jednak najbardziej efektywne są takie warianty:

-w pierwszej kolejności wykonujemy ćwiczenia na duże grupy mięśniowe-jeśli najpierw przećwiczymy małe grupy mięśniowe- ujemnie wpłynie to na wielkość obciążeń, jakie będziemy w stanie zastosować w treningu dużych grup(wyjątek podczas stosowania zasady ”wstępnego zmęczenia mięsni”)

-w pierwszej kolejności wykonujemy ćwiczenia złożone( jak: wyciskania, przysiady), izolowane( jak:rozpiętki, ćwiczenia na maszynach) w drugiej kolejności (wyjątek podczas stosowania zasady ”wstępnego zmęczenia mięsni”)

-ćwiczenie antagonistycznych grup-polega na wykonywaniu ćwiczeń na przeciwstawne grupy mięśniowe jedno po drugim(np. seria uginania ramion ze sztangą na bicepsy, a po niej seria prostowania ramion na wyciągu na tricepsy i ponownie),

-wykonujemy ćwiczenia na tę samą grupę jedno po drugim. Polega to na wykonywaniu sekwencji różnych ćwiczeń na tę samą grupę. Skuteczna metoda w okresie pracy nad rzeźbą mięśni.

Kolejność jest istotna nie tylko w obrębie pojedynczego treningu, ale także podczas planowania treningów na przestrzeni tygodnia lub innego okresu czasu(jednego minicyklu, podczas którego wykonujemy po jednym treningu na każdą grupę).W tym przypadku należy pamiętać podczas układania planu treningowego o następujących zasadach:

-nie powinno się trenować mięsni grzbietu w przeddzień treningu mięsni ud( grzbiet ma zbyt mało czasu na regeneracje-szczególnie dolne partie),

-analogicznie jest z:

-mięśniami naramiennymi i klatki piersiowej,
-naramiennymi i trójgłowymi ramion(tricepsami),
-dwugłowymi ramion(bicepsami) i górnymi grzbietu,
-przedramion i dwugłowymi ramion(bicepsami),
-przedramion i trójgłowymi ramion(tricepsami),
-łydek i ud"

Źródło Atlas cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no wiecie ale to tylko podstawy i ogolne teorie.
ja ostatnio układam sam pod siebie, nawet nie zwracam uwagi na teorie, nakazy, zakazy itp itd.

Tak samo jak z stałym obciążeniu w izolowanym/jednostawowym ćwiczeniu.
Teorie mówią jedno a specjalisci, zawodowcy co innego.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
no dobra Don Garcia ale czy mozna jednego dnia trenowac biceps,plecy i miesnie naramienne ?? nic z soba nie bedzie kolidowalo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a mozna cwiczyc jednego dnia plecy+biceps a nastepnego barki+brzuch? jzu tak robilem i wydawalo mi sie byc porzadku :) wczesniej i pozniej mam przerwe oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Ja myslalem o czyms takim:

Pon - Klata, nogi
Sro - Barki, Plecy
Pia - Rece (bic, tric)

oraz

Pon - Klata, Barki
Sro - Plecy, Biceps
Pia - Triceps, Nogi

Przejdzie to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
W tym pierwszym jest blad, powinno byc:

Pon - Klata, plecy
Sro - Nogi, barki
Pia - Rece
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu!!

Następny temat

PROSZE O POMOC.... :/

WHEY premium