SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak połączyć partie mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Witam mam problem chce zrobić sobie masówkę ale mam problem nie wiem jak połączyć dane partie mięśni tz chce zrobić 4 dniowy trening a chce ćwiczyć takie partie mięśni
klatę, biceps, triceps, barki, przedramię, plecy, nogi, kaptury i motyle i teraz nie wiem jak najlepiej by te partie połączyć ze sobą

proszę o szybką odp
//thx z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395
Moja odpowiedź może nie będzie zbyt profesjonalna ale postaram się Ci pomóc. Jeśli się gdzieś pomylę proszę aby to ktoś sprostował.

proponuję

1 dzień: klatka, triceps
2 dzień: plecy (z motylami )
3 dzień: barki z kapturami, biceps
4 dzień: nogi


Osobiście przeważnie łącze klatkę z tricepsem bo podczas ćwiczenia klatki pracuje też triceps, który zostaje wstępnie zmęczony i dobity w drugiej części treningu.

Plecy i nogi to duże mięśnie które trzeba atakować z każdej strony aby były efekty dlatego dobrze jest im poświęcić osobne treningi.

Kaptury można też ćwiczyć z plecami ale z barkami też dobrze się trawi

Przedramię wklej sobie tam gdzie będziesz się dobrze czuł ale raczej nie do treningu nóg i nie zapomnij o brzuchu... najlepiej pomęczyć go po każdym treningu lub wieczorem. Byle trening nie trwał za długo jeśli robisz mase

pozdrawiam
Shen

Zmieniony przez - Shen_bydg w dniu 2009-09-03 18:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Shen_bydg - motyle to główna część pleców.
kaptury duży mięsień, więc połączenie go z barkami byłoby dobre.

a bica do plerów, lub "nuk"

czyli:

klata, tric
nogi, bic (lub z plecami)
wolne
barki, kaptury
plecy, bic (lub z nogami)

tak też może być, użytkownik wyżej się raczej nie myli.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
skl15 - ja właśnie chciałem bez priorytetu ale jak bym musiał wybierać to klatę ;d

// dzięki może jeszcze ktoś ma jakieś inne propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ale jedno pytanie, dlaczego chcesz trenować splitem, jak to jedna z gorszych metod treningowych?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
a co uważasz żebym robił np 2 razy w tyg klatę? a gdzie czas na regeneracje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ale można zmniejszyć intensywność, w końcu mięśnie najbardziej wzrastają po 36-48h od treningu, potem to już praktycznie nic.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
no ok powtórzę klatę 2 razy w tyg, a co z pozostałymi mięśniami tylko raz w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Witam!
Też mam problem z połączeniem partii mięśniowych. Proszę, powiedzcie mi czy mogę tak ćwiczyć, czy też nie zabardzo...Jak narazie wygląda to tak:
Pon: klata + triceps + brzuch,
Śr: Plecy + biceps + kaptury + brzuch,
Pt: Klata + barki + przedramiona + brzuch,
Sb: Uda + łydki + biceps + brzuch.
Czekam na Waszą pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
patrol - wejdź w mapę działu i poszukaj artów o splicie 2x

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
ok thx ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie sztangi w siadzie prostym

Następny temat

Plan do oceny split 2x partia w tygodniu

WHEY premium