SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pakowac z glowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
To jak do poprawki to moze bys mi napisal ? :)

Najwazniejszy jest to co masz w glowie bo bez tego ani rusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2338
L. wysłanych artykułów 6
L. przecz. artykułów 13
sam sobie odpowiedz...musisz sam trochę poczytać, pooglądać treningi innych itd...nikt Ci na gotowe nie da... wpisz poprawioną rozpiskę i bedziemy poprawiać.
Tylko wpisz wszystko jasno czytelnie i klarownie.

Ćwicz jak zwierze, zachowuj się jak człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
W tym rzecz , ze czytalem bardzo duzo i bardzo duzo jest wystawionych treningow na różne partie mięsni tylko nie wiem czy on nie jest ze tak powiem gowniany nie przynoszacych dobrych rezultatów .....

Najwazniejszy jest to co masz w glowie bo bez tego ani rusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
Myślałem że cos ogarniacie lepiej temat .

Najwazniejszy jest to co masz w glowie bo bez tego ani rusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Słuchaj w tym okresie (sezonowym) jest sporo wątków osób, które nie wiedzą nic a szybko chcą uzyskać wspaniały efekt słomianym zapałem. Zaglądnąłem bo pisze, że chcesz robić coś z głową.

Więc słuchaj, jeśli podam Ci gotowy trening, który przetestowałem na sobie:
a) nie dowiesz się, jak to działa, nie rozwiniesz swojej wiedzy na temat treningu, będziesz robił na ślepo,
b) nie mam pewości, że na Ciebie zadziała to samo co na mnie

Więc polecę Ci najprzydatniejszy dla Ciebie wątek, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do startu w tym sporcie. Od treningu, poprzez odżywianie kończąc na zadadach.

https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

Zastosuj się do wskazówek, w razie wątpliwości pytaj tu. W międzyczasie możesz poczytać troche artykułów w wolnym czasie i oswoić się z tym sportem.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
"Słuchaj w tym okresie (sezonowym) jest sporo wątków osób, które nie wiedzą nic a szybko chcą uzyskać wspaniały efekt słomianym zapałem. Zaglądnąłem bo pisze, że chcesz robić coś z głową. " Przecież każdy nawet zielony wie , ze nie od razu ma się efekty ze wspaniałym ciałem i wg . żeby fajnie wyglądać na prawdę i mieć siły dużo to trzeba wieloletnich regularnych i z głowa ćwiczeń , bo jeśli się chce od razu napakować w tydzień bo się tak nie da :) .Moim zdaniem bez głowy ani rusz :)
bo trzeba na prawde chciec zeby osagnac cos :)

Najwazniejszy jest to co masz w glowie bo bez tego ani rusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
"Przecież każdy nawet zielony wie , ze nie od razu ma się efekty ze wspaniałym ciałem i wg ."

Zdziwiłbyś się :D

"Ja chce schudnąć 15kg bo za dwa tygodnie wyjeżdzam na wakacje." "Czy da się do wakacji zrobić 10cm w bicepsie?" "Chce na wakacje mieć kaloryfer" itd :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
To zalezy ile masz lat , bo ja wyczytalem ze w wieku 27 najlepiej sie pakuje nawiekszy przyrost masy :) Ja chcem przytyc 12 kg <bo przeciez to trening na mase
nie wiem czy sie da do wakacji:<

Najwazniejszy jest to co masz w glowie bo bez tego ani rusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak bedziesz żarł to przybierzesz ale tłuszczu suchej masy tak szybko się nie da złapać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2048
W atlasie ćwiczeń masz napisane jako tako ile serii na partie, jeżeli robisz 4 ćwiczenia na biceps i masz jeszcze nie raz siły na dołożenie jakiegoś ćwiczenia to znaczy że po prostu źle zrobiłeś poprzednie, 2 dobrze wykonane ćwiczenia na biceps / triceps, klatka 3, jak przeładujesz plan mięśnie nie urosną, a wręcz przeciwnie. Jeżeli co tydzień będziesz zmieniał ćwiczenia raczej nic nie zdziałasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase !!!!!!

Następny temat

Trening cardio nie obciążający nóg

forma lato