SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOJO A RACZEJ BĄBA TŁUSZCZOWA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
siema cos mi sie z organizmem pogibało byłem na diecie ckd 2 tyg a potem na bilansie i stosoiwałem spalacze tłuszczu efekty były miodzio w ciagu `4 tyg schudłem 9kg jednak teraz cos sie stało od ponad 1,5tyg tyje jak szalony niemoge opanowac głodu ani pokusy jedzenia co mam zrobic !
jaka diete teraz zastowowac zeby niebylo takiego "czegos"?! w ciagu 1,5 tyg poszlo mi 4 kg POMOCY!!!!!!!!!!!

[]----[]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
ZAPOMNIALEM DODAC ODSTAWILEM SUPLE MOZE TO BYC OD TEGO ?!

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
moze nie na temat.....jakie spalacze tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
dieta z bilansem na zero, mozliwe ze od spalaczy które hamowały apetyt, staraj sie nie myslec o jedzeniu, nie siedz w domu, nie wchodz do kuchni kiedy nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
Mogło to być przez suple jak mówisz, lub coś z metabolizmem się podziało :/ (zwolniony)

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
miałem podobnie.....to po tym jak się jest na CKD 1000-1400kcal....echh przeszłem podobne rzeczy.....wiem że jest ciężko z tym....dużo trenuj to pomaga...a to że masz teraz napady to przez te niskie kcale

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
a nio to spoksik bede sie chamowal z rzarlem

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
%a panowie czy przy19% fatu oplaca sie robic a6w ??

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Ja robilem przy wysokim bf'ie - i moim zdaniem warto. A6w fatu nie spali, ale miesnie wzmacnia/rozwija - u mnie dalo rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ja bym nie robil

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
poza tym na diecie ketogenicznej tracisz glikogen w mięsniach kiedy znów zaczynasz dietę zawierająca weglowodany glikogen sie uzupełnia ciagnie do miesni wode i stą często gwałtowne wzrosty wagi

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLONY- dobrym uzupełnieniem diety

Następny temat

Gdzie kupić zaczepy na nogi do podciagania

WHEY premium