SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iskra14 - DT, by w końcu osiągnąć cel :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Miska na dziś:



Pomiary z dzisiaj i z początku miesiąca (poprzednie pomiary były po obżarstwie, więc sądzę że to woda i syf z jelit, ale cieszę się, że są bo motywują.






Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-12 16:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Dzisiaj zgodnie z zaleceniami psychologa mam dzień nieliczonej miski. Mam też wyjść coś zjeść na miasto i wybrać według nowych zasad, do których się stosuje (żeby nie iść na łatwiznę nie mogę wziąć sałatki :P) Mam też całą masę innych zaleceń związanych z dniem dzisiejszym :) Później zdam relację jak było.

Wiem, że dla niektórych takie wyjście to pikuś, ale dla mnie to spore wyzwanie :) trzymajcie kciuki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Wczoraj w ramach zadania zjadłam zupę chilli (mięso mielone i dwa rodzaje fasoli) oraz steka, który jednak w połowie był niejadalny bo okropnie przerośnięty.

Jadłospis na dzisiaj:



Byłam u fizjo, który pomógł mi z tiltem i zaproponował, żebym zaczęła jeszcze raz trening od Izy - w takim razie od jutra ponowny start tygodnia pierwszego + pokazane dzisiaj ćwiczenia.

Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-14 19:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Miska na dziś:




Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-15 06:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Powodzenia w dalszych zmaganiach.
Jeśli Ci to pomoże, ustalenia z psychologiem lub rady od niego możesz wklejać tutaj - myślę, że Tobie będzie łątwiej, a i może dziewczyny, które mają podobny problem mogłyby skorzystać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Dzięki za słowa wsparcia :) pewnie, że mogę wklejać nie ma problemu. Następną wizytę mam we wtorek. Moje uzależnienie od jedzenia wynika z kilku rzeczy od niskiej samooceny, poprzez zajadanie stresów, aż po problemy natury rodzinnej.

Staram się stawiać czoło problemom, a nie uciekać w jedzenie syfu. Na razie nieźle mi idzie do tej pory oprócz zapisywania emocji, któe mi towarzyszą miałam także wybrać się do restauracji i zamówić coś co będzie zgodne z tym jak teraz jem, ale bez wyrzutów, że nie mogę zjeść czegoś innego.

Dzisiaj np. zaliczyłam rundkę po supermarkecie po alejkach, które raczej większość redukujących stara się unikać :) taka terapia konfrontacji :) podnosi mi to wiarę w siebie.

Oczywiście zanim do tego doszłam miałam kilka konsultacji z psychologiem, żeby dobrać mi najlepszą metodę terapii, nie dla każdego jest chodzenie po alejkach z colą, słodyczami itp. :)

Będę pisać na bieżąco co i jak się dzieje :)

A tym czasem miska na dziś:




Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-16 11:33:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Prośba od pani psycholog do Modek o wysłanie mi na priv jakiegoś zdjęcia, które by przedstawiało realnie cel jaki mogę osiągnąć w czasie pół roku zakładając ciężką pracę i słuchanie rad. Oczywiście babka wie ile tu jest zmiennych, ale ma to związek m.in. z moim kompleksem "ogromnego tyłka" i ma pomóc w terapii.

Dzisiaj w związku z hashimoto rozmawiałam z ginem o antykoncepcji i stanęło na wkładce jaydess - ma hormon, ale ponoć w małych ilościach, działający miejscowo. Ma ona niby nie wpływać na hashi. Nie wiem czy wierzyć ginekologowi. Ponoć na tabsach anty nie da się ładnej sylwetki zbudować, prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zróbmy tak - wklej tutaj takie zdjęcia, które Ty chciałabyś osiągnąć przez ten czas, a my wybierzemy to, które realnie możesz osiągnąć.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Witam, po kilku dniach nieobecności spowodowanych wyjazdem - brak stabilnego neta i czasu ;)
Miska czysta, ale nie było treningu na brzuch z braku warunków.

Saida, z tym szukaniem to spędziłam nad tym pół dnia i było tak: no brzuch, blecy barki - boskie, dół - nie ma szans u mnie czegoś takiego osiągnąć, albo nieeeee takiego tyłka w życiu nie będę mieć itd. Wiem, że ciężką pracą można naprawdę dużo osiągnąć, ale na razie mój zadek to dla mnie nadal wielki kompleks.

Miska na dziś



Muszę trochę uporządkować ten dziennik tak jak było na początku, wyznaczyć np 30dni i się trzymać - trochę się namieszało przez te ćwiczenia na brzuch. Muszę pomyśleć jak to zrobić :)

Myślę o szybkich marszach, codziennie ok 40min jest sens?

Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-21 13:38:10

Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-21 14:08:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego. Cel: zgrabna figura :)

Następny temat

Patka87 - z ości na mięśnie i kości!

WHEY premium