Annie Parker to amerykańska zawodniczka IFBB Bikini Pro, dietetyk, modelka fitness i prezenterka telewizyjna. Zaczęła chodzić na siłownię w 2010 roku, kiedy to przeniosła się do Kalifornii, aby zająć się modelingiem. Do 2012 roku Annie osiągnęła już swój cel i była modelką dla niektórych z najlepszych amerykańskich marek fitness. Przygodę z zawodami zaczęła w 2013 roku i od razu zachwyciła wszystkich, zajmując pierwsze miejsce. Rok później zdobyła już kartę PRO na Mistrzostwach Ameryki Północnej w 2014 roku, dzięki czemu stała się niezwykle popularna. W 2016 zakończyła karierę jako zawodniczka. 

„Czy wzięłabym kolejny raz udział w zawodach? Prawdopodobnie nie. Jestem szczęśliwa z tego co osiągnęłam jako zawodniczka, ale jest wiele innych ekscytujących rzeczy, które mam w planach”.

 

Annie trenuje systemem treningu dzielonego. Głównie skupia się na pośladkach i mięśniach brzucha. Trenuje te partie ciała dwa razy w tygodniu. Nie wykonuje za każdym razem tych samych ćwiczeń, króluje u niej różnorodność. Uwielbia też wykonywać cardio na czczo. Mówi, że to tylko jej osobiste preferencje i nie wierzy, że ma to jakiekolwiek znaczenie i korzyści w porównaniu ze zwykłym cardio po posiłku.

Mimo że nie startuje już w zawodach, Annie nadal stosuje bardzo “czystą” dietę, aby zapewnić odpowiedni procent tkanki tłuszczowej. Lubi jeść słodkie ziemniaki, płatki owsiane, chude mięso, awokado i inne zdrowe źródła tłuszczu oraz owoce i warzywa. W każdą niedzielę pozwala sobie na cheat meal. Oprócz zdrowego odżywiania, nie zapomina też o odpowiedniej suplementacji. W jej szafce znajdziecie BCAA i białka serwatkowe w proszku, kwasy omega 3 i i kompleks wspomagający stawy. Suplementy te, jak mówi pozwalają jej trenować ciężej i dłużej.

Annie dzięki swojej pasji, ciężkiej pracy i poświęceniu pomogła wielu ludziom uświadomić sobie, jak ważny jest zdrowy styl życia. Dla niej pozostanie aktywnym jest bardzo ważne w życiu. Nie ogranicza się do skrajności w swojej diecie, ale wie też, kiedy pozwolić sobie na przyjemności. Równowaga jest tutaj kluczem do osiągnięcia zdrowej i zrównoważonej sylwetki. Jak Wam się podoba Annie?

Komentarze (4)
M-ka

Może umie się sprzedać i niewiele poza tym.
Polskie zawodniczki często są o niebo atrakcyjniejsze i pod względem urody sportowego ciała i uroku wypisanego na twarzy...

0
Bull

ale mamy też kilka mega koni, którym się wydaje, że nadal są pięknościami i wzorcem dla innych.

0
M-ka

Taki znak czasów. Promuje się ludzi przeciętnych (wybijają się, bo mają kasę i układy lub zero zahamowań, żeby sprzedać się ludziom z kasą i układami), a wielu utalentowanych ludzi się marnuje.

0
Rafal.b506

Panna Parker próbuje to maskować,ale zwyczajnie ma krzywe nogi jakby na beczce z Ohio przypłynęła.

1