SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iron Horse Series - High Kick - Produkt XXI WIEKU!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tak czy inaczej pytanie jest to samo: efekty są już po 1 porcji czy dopiero po dłuższym stosowaniu? i dalej: skoro nie działa pobudzająco, to można go łączyć z czymś co zawiera np kofeinę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
kazda przedtreningówka ma działać juc po 1 porcji, jesli nie odczuwasz jej działania to
- albo nie działa bo jest słaba
- albo nie działa na ciebie , ponieważ masz inne oczekiwania niz ona daje
- albo nie działa ponieważ masz zapełniony max układ trawienny treścią pokarmową ( częste )

jesli HK jest za słaby to mozesz go łaczyc z czym tylko chcesz ( w przyp silowni , w przyp SW raczej z niczym , bo nie ma jeszcze innych przedtreningówek dla sw)
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
na mnie nawet kreatyna (jabłczan) działa w stopniu znikomym... no nic. mam jeszcze 2 saszetki, zjem i dopiero będę wyciągał wnioski.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2012-05-21 21:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jabłczan to nie przedtreningówka, Kolego weź przetestuj jakiś poważniejszy preparat to będziesz wiedział o co chodzi w tego typu preparatach.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dżizas, ja tylko tak mimochodem wspomniałem o tej krecie... widzę, że strach coś tu napisać bo szybko się zaczyna burczenie, tak samo jak parę stron temu..
już idę, więcej nie przeszkadzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
spoko Szanowny Kolego, z Twej wypowiedzi wynikało ze porównujesz kreatyne do przedtreningówki, wiec nie miej urazy. Wypowiadaj sie jak chcesz i o czym chcesz, każdy powinien się przecież czuć dobrze na forum. Tym bardziej jeśli odwiedzasz nasz dział. Jeśli mieszkasz w W Wie lub kogos tu masz, zapraszam do nas do sklepu - poczęstujemy cie HK i będziesz miał porównanie Zapraszamy.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
gwoli uczciwości przedstawiam wyniki mini-testu HK przeprowadzonego w warunkach przed- i startowych (bjj)
- pierwsza porcja równo 2 h po posiłku (tuńczyk z olejem, razowiec) i 30 min przed tre - brak odczuwalnej różnicy jakościowej
- druga porcja (posiłek j.w.), po ciężkim dniu w pracy i małej ilości snu w nocy - trenuję normalnie, jak po umiarkowanie ciężkim dniu
- trzecia porcja, 2,5 h po posiłku (wziąłem pod uwagę to, co napisano wcześniej), wyspany i niezbyt zmęczony pracą - jest już wyraźna różnica w samopoczuciu i motoryce
- czwarta porcja około 2 h i około 15 min przed rozpoczęciem rozgrzewki (zawody) - różnica jakościowa już bardzo wyraźna, nałożyło się działanie HK i 3 dni odpoczynku

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2012-05-27 09:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dzieki za ten mini test i za zainteresowanie!
No i szczegółowy i szczery opis - to najistotniejsze
pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
A więc 1 godzina klinczu dość dobrze nawet bardzo dobrze.
Łatwość wykonywania technik bez problemu i dużo rzutów...

Testowałem nowy High Kick powiem tak że jest zaj**isty.
Smak poprawiony !
Działanie nie było ciężko nawet po tych 30-40 min gdzie czasem łapie brak tego długu tlenowego.
Regeneracja na wielki + co tu dużo pisać trzeba kupić i spróbować.



Dwa machnięcia łyżką i rozpuszczone wypite z smakiem orzeźwia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Opiszę 2-4x bo każdy dzień jest inny można czuć się lepiej,gorzej

ASPEKTY:dzień 1 przyjmowania hk
1) Jakość snu -1
2) Regeneracja układu nerwowego 0
3) Regeneracja mięśniowa +1
4) Wzrost siły +1
5) Wzrost wytrzymałości mięśniowej +1
6) Jakość treningu +1
7) Pobudzenie +1

dodam że wziąłem hk 30 minut przed treningiem lecz tylko godzinę po posiłku.nie miałem innej możliwości.producent zaleca min.2h po posiłku.co do jakości snu od dłuższego czasu już tak mam że nie mogę zasnąć,przewracam się z boku na bok,jakiś mały hałas w i od razu się budzę.reszta delikatnie na plus.czułem pobudzenie lekkie oczywiście bez żadnej pompy,byłem bardziej skoncentrowany na tym co robię.następna ocena jutro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse Series - Burn & Shape eXtreme - 12 substacji aktywnych!

Następny temat

Czy WPC lub inne białeczka można podać osobom do 14 roku życia.

WHEY premium