SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iron Horse Series - High Kick - Produkt XXI WIEKU!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Stosowałem porcję 20g przed treningiem sw.

Ogólnie odczucie na plus głównie jeżeli chodzi o koncentrację, pobudzenie niewielkie aczkolwiek występuje, wytrzymałość bez zmian lecz na ba lece już okolo pół roku, także i to zapewne przyczyna.

Smak niczym oranżada idzie spokojnie idzie wypić, nie odrzuca, rozpuszczalność nie najlepsza, lecz to zasługa zapewne bcaa.

Posiłek przed treningowy > 45minut > HK > 15 minut > trening.

Zalecenie z opakowania w moim mniemaniu lekko absurdalne. Nie wyobrażam sobie spożycia posiłku na 2,5h przed treningiem plus trening o bardzo wysokiej intensywności trwający ~3h co daje ze 6h bez papu.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-03-12 22:23:09

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 747
dzisiaj udalo mi sie kupic próbki,wrzucam i dam znac - szczerze? nie moge sie juz doczekac! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Masz starszą wersję próbek czy nową ?
Jeśli nową dawaj opinie tu : https://www.sfd.pl/Iron_Horse__High_Kick_v.2__ulepszona_formuła-t925693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
witam serdecznie
wyprobowalem na sobie i na mnie produkt nie dziala w ogóle, uwazam ze nie jest wart tych pieniazków, nie pobudza mnie, nie mam lepszej koncentracji ani skupienia, wzialem 10saszetek nowej wersji, kilka razy po dwie na raz i poza duzym mrowieniem w skorze za co jak sie domyslam odpowiada wysoka zawartosc niacyny nie odczulem zupelnie nic, przy zakupie nie sugerowalem sie opiniami w necie, uwazam ze jest to bezsensowne i najlepiej wyprobowac na sobie samemu, jesli chodzi o sklad szalu nie ma i uwazam ze nie ma sensu płacic tak wygórowanej ceny za cos co nie bedzie dzialac na wszystkich
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
bodyopus to po to sie zalogowałeś ( lp 18) aby zanegowac zdanie innych uczestnikow forum (pewnie jestes pimpkiem chochlikow )
mc

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2013-08-15 15:43:47

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
bodyopus - mrowienie po beta alaninie raczej , a po niacynie jeśli dużo damy to "palenie skóry" czerwone plamki .
Nie napisałeś czy brałeś przed SW czy przed treningiem siłowym ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
nie dyskutuj z chochlikowskimi pimpkami skoro widzisz ze tylko po to sie zaglogował aby mieszac i mącić ( dla ,mnie sprawa jest prosta : patrz na ilosc postów i date rejestrqcji konta )
mc

ps widze dosc zmasowany atak na nasze produkty przez chochliki skrzaty i zielone ludki...kazdy średnio zorientowny wie o kim mówie

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
hej
moge byc chochlikiem pimpkiem czy nawet chinskim skrzatem:)
zalogowalem sie zeby napisac swoja opinie na podstawie własnych doswiadczen z hk, w mojej intencji nie bylo zamiaru atakowanie czegokolwiek i kogokolwiek,
brałem przed treningiem silowym po dwie saszetki i przed aerobami rano na czczo, nie wiem gdzie tu atak na temat hk, po prostu na mnie nie dziala i tyle, moze opinie zamiescilem nie w tym temacie sorki, milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
HK jest dla sportow wytrzymalosciowych, nie pompuje miesni na silowni, nie daje pobudzenia, oddala dlug tlenowy i zapobiega gromadzeniu sie krwi w trenowanych misciach tym samym jego dzialanie bedzie odczuwalne podczas treningu na wytrzymalosc ( ew silownia super serie, gigannt serie, stacje, serie ze zdejmowanym obiażeniem......)
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Witam miałem przyjemność spróbować High-Kick nową wersję .

Pierwsze co zauważyłem w sposób najbardziej odczuwalny

1. Brak Pompy - w tym momencie przez okres wakacyjny trenuje 4 x w tygodniu po 1,5 godziny sparingów z określonej pozycji , po treningu
- zero napięcia mięśniowego - efekt niesamowity , gdyż cała motoryka w pełnej sprawności , nieraz po 20 minutach na koniec treningu na zadaniówkach już czułem jak mi puchną mięśnie i staje się coraz wolniejszy i mniej gibki - BEZ KITU ,tutaj efekt zerowy !

WIELKI PLUS .

2. Duże skupienie - czas mija mi przyjemnie i jestem cały czas wstanie używać głowy , kombinować - jestem spokojny i nie spinam się pomimo że czasem mi nie wychodzi - WIELKI PLUS .

3. Pobudzenie - niestety jest o wiele słabsze niż w poprzedniej wersji , jednak ostatnio jak wracałem autobusem doszedłem do wniosku , że ewentualna dodatkowa dawka kofeiny nic by nie wniosła gdyż organizm by się nasycił z kilkoma porcjami , a każdy kto słabo reaguje na mniejsze dawki kofeiny może dorzucić to dodatkowe 100 mg .

Zresztą sam odradzam większe dawki niż 200 mg .

Gdyż środki pobudzające masują zmęczenie i nieraz mogą doprowadzić do przeoczenia wstępnego przetrenowania .

4. Jednak z oddaleniem długu tlenowego - na ten moment w miarę dobrze z wydolnością stoję, więc nie było okazji poczuć , kiedyś w starej wersji efekt ten mocno odczuwałem

ZERO ZJAZDÓW - kolejny plus dla produktu .

To co opisałem to wstępna recenzja moja , gdyż to pierwsze porcje i moje pierwsze odczucia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse Series - Burn & Shape eXtreme - 12 substacji aktywnych!

Następny temat

Czy WPC lub inne białeczka można podać osobom do 14 roku życia.

WHEY premium