SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Jezoo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to znaczy że źle załapałem ideę, trudno
dobrze że nie startowałem w teście
a schabowy w panierce w ogóle nie mieści się w mojej misce, chyba że na gościnnych występach, dlatego pewnie od początku nie możemy się dogadać



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 21:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
kabo9

a schabowy w panierce w ogóle nie mieści się w mojej misce

a ja takich rozbitych nie lubię, cienkie to jak papier a pyrów nie ma gdzie nałożyć. Mięcho ma być grube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
kabo9
no to znaczy że źle załapałem ideę, trudno
dobrze że nie startowałem w teście
a schabowy w panierce w ogóle nie mieści się w mojej misce, chyba że na gościnnych występach, dlatego pewnie od początku nie możemy się dogadać




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 21:46:38

Kabo poza testem mój schabowy w panierce z płatków kukurydzianych jest tylko troszkę mniejszy od Twojego bo lubię jak mi nie wysycha na patelni.
Test opiera się na równowadze ph w żołądku a nie jedzeniu kilograma warzyw do fast foodów i udawaniu, że jest już ok. Na początku dużo było o warzywach bo nie wiadomo było kto startuje z jakim zapleczem miskowym ale potem zaznaczyłem, że staramy się wyeliminować produkty z pogranicza aby zbliżyć się do właściwego ph bo jak widać ogórek, który jest warzywem ale jest wysoko kwasotwórczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wiesz, dla mnie dopięta dieta nie oznacza jedzenia schabowego w panierce i zagryzanie proszkiem zasadowym żeby się pH zgadzało
zaczyna się od dopięcia michy a później od szczegółów jak mikroelementy i inne pH
a jak micha będzie dopięta w moim rozumieniu to uwierz, że pH też będzie się zgadzało
ja w ogóle na pH nigdy nie patrzyłem a efekty mam więc może nie tędy droga

zaczynanie od sprawdzania pH przy jedzeniu czegokolwiek od sasa do lasa to jak zaczynanie podjadania mety zanim się zaczęło ćwiczyć na siłowni

edit: a schabowe jadam zwykle dwa, bez panierki i minimalnie rozbite robione jak stejki na szybkim ogniu, wtedy są soczyste

edit2. P.S. EOT z mojej strony




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 23:04:46

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 23:05:30

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 23:07:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Kolejny trening ćwiczenia sprawdzającego w teście.
Przy samym WL odnotowuję regres. Dziś żeby wycisnąć 94,5kg na 5 powtórzeń potrzebowałem pomocy. Chyba wypaliłem się w tym ćwiczeniu i zejdę z obciążenia przy następnym treningu a potem wrócę do tego ciężaru. Natomiast reszta na plus. Ciężar dołożony.

WL 5 x 94,5kg
WL skos+ 8 x 79,5kg
Sztangielki skos+ 6 x 37kg
Rozpiętki z pauzą na dole 10 x 17kg




Co do działania samego suplementu:
- śpię krócej, mam twardszy sen i wstaję zaraz po przebudzeniu bez dodatkowych 5 min.
- zakwasy zerowe a DOMSY są łagodniejsze i szybko mijają.
- energia i samopoczucie w ciągu dnia bez zmian
- libido z dnia na dzień.wskoczyło na poziom 15-latka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jezoo

Co do działania samego suplementu:
- śpię krócej, mam twardszy sen i wstaję zaraz po przebudzeniu bez dodatkowych 5 min.

He ja mam tak zawsze z suplementami czy bez, zawsze wstaje od razu na równe nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Hihi. Ja tylko na rano do pracy tak wstaję ale tak to zbieram się ok 30 minut albo i dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Klatka i ramiona
Dziś klatka trochę nietypowo aby przełamać zastój. Następny trening wg planu. Zszedłem z obciążenia. Zrobiłem po 10 serii WL i WL skos+ z ewentualnym regresem obciążenia. Spompowało, że aż miło.
Progres w treningu ramion odnotowany. AD chyba się zaczęło wkręcać siłowo a od rana chodzę lekko nabuzowany i naciągnąłem wody. Jutro będzie trzeba się zważyć.

WL 10 x 10 x 50kg
WL skos+ 2 x 10 x 50kg / 2 x 10 x 45kg / 6 x 10 x 42,5kg

Sztangielki z supinacją siedząc 9 x 18,25kg
Uginanie prostą 8 x 42,5kg
Uginanie kratownicą nachwyt 8 x 33kg

Wyprosty na wyciągu nachwyt 8 x 35kg
Dipy 8 x cc+20kg
Francuz łamaną stojąc 9 x 33kg

Pompki 2 x "oczko"



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Dziś kolejny dzień poprawy w wyciskaniu. Samo WL poszło o wiele lepiej - nie wiem czy to zasługa ostatniego treningu na 20 serii, AD czy zwiększonej kaloryczności przez święta, ale najważniejsze, że poszło znowu do przodu. Może i udałoby się wycisnąć 8 razy ale żona była innego zdania i trochę ulżyła sztangę bo nie chciała mnie zbierać do worka Reszta wyciskań dziś trochę do kitu. Prawa ręka uciekała mi strasznie aż sam się przeraziłem w dwóch momentach, lewa również jakaś luźna. WL na skosie dołożone 2,5kg a przy sztangielkach bez zmian.

WL 7 x 94,5kg
WL skos+ 6 x 82kg
Sztangielki skos+ 7 x 37kg
WLW 4 x 12 x 52kg




Mimo bólu w karku nadal śpi mi się bardzo dobrze a libido utrzymuje się na wysokim poziomie. Waga rośnie. Od rozpoczęcia testu 2kg na plus. Odczuwam również zwiększony apetyt i to już przed świętami więc nie jest to sprawa rozepchanego żołądka - czekałem tylko kilka dni na potwierdzenie. Standardowym posiłkiem zaspokajam głód ale się nie najadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Po prawie trzech tygodniach mogę napisać, że AD się rozkręcił i siły dodaje sporo. Skróciły się również przerwy i szybciej gotowy jestem do kolejnej serii. Ciekaw jestem czy po przejściu na DRcaps siła się utrzyma czy spadnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Viki

Następny temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg LiptonS

WHEY premium