SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Jezoo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wszystko zależy jakie masz łyżeczki, ja sam nie słodzę więc posiłkowałem się portalem ilewazy i tam łyżeczka cukru = 5g
łyżka cukru wg portalu to 12g
a saszetka jednorazowa jakie często dają w kawiarniach to 4g



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 07:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
kabo9
wszystko zależy jakie masz łyżeczki, ja sam nie słodzę więc posiłkowałem się portalem ilewazy i tam łyżeczka cukru = 5g

Jedne łyżeczki mam po 8g a inne po 10-12. Zawsze używam tych większych.
Co do testu to micha jest czysta ale kubek nie już i tak kawy piję dwie a nie 4 i nie jem wogóle słodkiego. Tyle musi zostać abym mógł normalnie funkcjonować bo z kofeiną to jak z narkotykiem - odstawienie boli Herbaty mogę nie pić ale kawusia to podstawa mojej egzystencji Reszta jest należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Zważyłem łyżeczkę cukru, której używam. Płaska ma 7g a czubata 10g i wiem gdzie jest mankament. To łyżeczka do lodów a nie do herbaty bo mam głęboki pojemnik na cukier i potrzebuję długiej łyżeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jezoo
kabo9
wszystko zależy jakie masz łyżeczki, ja sam nie słodzę więc posiłkowałem się portalem ilewazy i tam łyżeczka cukru = 5g

Jedne łyżeczki mam po 8g a inne po 10-12. Zawsze używam tych większych.
Co do testu to micha jest czysta ale kubek nie już i tak kawy piję dwie a nie 4 i nie jem wogóle słodkiego. Tyle musi zostać abym mógł normalnie funkcjonować bo z kofeiną to jak z narkotykiem - odstawienie boli Herbaty mogę nie pić ale kawusia to podstawa mojej egzystencji Reszta jest należy.


co do kofeiny to ja nic nie mam
mówisz że jest OK, a warzywa gdzie masz? bo chyba nie chcesz nazwać warzywami to trochę ogórka umoczone w śmietanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Warzywa mam w lodówce na wczorajszy i dzisiejszy dzień, cały garnek duszonych warzyw. Nie jem codziennie tych samych i w tej samej ilości, ważne, że są - raz w mniejszej a raz większej ilości. Gdy pracuje na noc i na rano jeden posiłek muszę mieć na szybko i dlatego jeden jest bez warzyw i skromniejszy od innych. Akurat trafiłem z opisem na dzień z mizerią a ogórek jakbyś zauważył jest bardzo kwasotwórczy i dlatego jest go mniej dla równowagi 80-20%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Właśnie też się zastanawiałam gdzie te warzywa
Ja ostatnio miałam wyrzuty sumienia, że tylko ogórek i pomidor do kolacji, a to przecież za mało... po czym sobie przypomniałam, że przecież dwa koktajle wpadły w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jezoo
Warzywa mam w lodówce na wczorajszy i dzisiejszy dzień, cały garnek duszonych warzyw. Nie jem codziennie tych samych i w tej samej ilości, ważne, że są - raz w mniejszej a raz większej ilości. Gdy pracuje na noc i na rano jeden posiłek muszę mieć na szybko i dlatego jeden jest bez warzyw i skromniejszy od innych. Akurat trafiłem z opisem na dzień z mizerią a ogórek jakbyś zauważył jest bardzo kwasotwórczy i dlatego jest go mniej dla równowagi 80-20%

approved
poczekam na kolejne wypiski z miski to jeszcze o czymś pogadamy, ale póki co po jednym dniu to za szybko


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-18 11:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Widzę Kabo, że masz jakieś bojowe nastawienie Jak chcesz to będę Ci robił fake'owe posiłki i nawet się nikt nie zorientuje, że wpitalam tony słodyczy. Wiesz dobrze, że w teście nie o to chodzi ani też o same warzywa a próbujesz coś wydrążyć. Nie wrzucę żadnej rozpiski z jedzenia przez Twoje nastawienie więc możesz sobie odpuścić. Przeczuwałem od początku, że takie masz podejście a ja nie muszę nic nikomu udowadniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Viki

Następny temat

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg LiptonS

WHEY premium