SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse power + Jabłaczan + BCAA + białeczko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Witam. Od następnego tygodnia zaczynam cykl na HP + jabłaczan, do tego bcaa i dla uzupelnienia diety białeczko (narazie wpc ostrowia ale juz sie konczy wiec za jakis czas kupimy cos innego). Diety nie bede wklejał, gdyź własnie konczę redukcje (z 94 na 78 ) i do diety bede stopniowo dodawal kalori tak aby nie zaczelo mnie mocno podlewac. Zapewniam ze wiedze w zakresie zywienia posiadam na poziomie srednio zaawansowanym. Jest kilka znakow zapytania lecz ogół i głowne zasady są mi znane. Trening 4x w tyg. I teraz pytanie jak to dawkowac w dni treningowe i nietreningowe i czy dołozyc do tego aeroby zeby mnie nie podlewalo czy moze jednak oddac sie w calosci robieniu mięcha i regeneracji ? Z góry dziękuje za odpowiedz. Aha staz na siłowni ponad 2 lata z przerwami, dawno temu byl cykl na mono. Zmian w suplach nie moge dokonac gdyz mam juz zakupione. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
hp przed treningiem ,jabłko po treningu
bcaa okołotreningowo
białko wiadomo wg braków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przy 78 kg ja bym sie skupił na łapaniu w miare czystego mięsa

DT
rano 5g jablka
przed treningiem hp i 10g bcaa
po treningu
5g jablka i 10g bcaa

DNT
tylko 5g jablka

bialko wg brakow ale to juz wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Mam spory dylemat z tym czy jeszcze ciąć i wtedy powoli dokładać czyste mięso czy juz teraz do***a*ć masy i pozniej troche podrzezbic. Duzo się zmieniło przez tą redukcję, ale do zadowalającej sylwetki to jeszcze troche brakuje. Mam tez spadki z mięśnia co mnie bardzo martwi. Duzym błedem był brak BCAA podczas redukcji. Zapomnialem dodać , że kupiłem omega 3 z olimpa sport edidion czy jakos tak. Ile tego dawkować na taka wagę ? I to naczczo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Jezeli jest osoba, która mogłaby mnie poprowadzic w jakims stopni, doradzic itd. Zamieszcze swoje zdjecia, które napewno pomogą w określeniu co dla mnie najlepsze oraz wkleję dietę, która zapewne jest do korekty, bo doszedłem do wniosku, że się jednak choy znam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
omege daj 3-5 tabsow dziennie
mozesz to posilkow dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Dobra. A co z aero na masie ? Zalecane aby zapobiegac podlaniu ? Czy raczej mija się to z celem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak bedziesz robil aeroby to na pewno mniej podleje

ale i tak wszystko jest zalezne od Twojej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
j/w
mozesz aero nie robic, jak masz stosunkowo niski BF, ale dla samego zdrowia warto ze 2 sesje w tygodniu zrobic.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Właśnie z tym tłuszczem to srednio sytuacja. Postanowiłem redukcje dociągnąć do końca, czyli jeszcze jakieś 10 dni. Zjem ostatich kilka tabsów Thermo speeda i wtedy przymasujemy. A co do Horse Power. Jeszcze go nie mam, ale jest gdzies w drodze, jaką dawke stosować na początku ? I w czym to rozrabiać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
miarka HP=20g 30min przed treningiem, mozesz rozrabiac z sokami/woda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolic freak- DAA+blok estrogenów+booster testosteronu

Następny temat

Cissu , Animal Flex a alkohol

WHEY premium