SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse power + Jabłaczan + BCAA + białeczko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Jakas przerwa pomiedzy thermo speedem a tymi suplami co mam zamiar przyjmowac zalecana ? czy mozna nawet zazębić to wszystko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie musi byc przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Dobra to będę ładował 100% :D Mam takie pytanie dot. ćwiczenia bajcepsa. Nie będe po to zakładał nowego tematu bo to bez sensu więc zapytam tu. Chodzi o powiększenie obwodu bicepsa i podkreślenia go, bo wygląda naprawde fatalnie w porónaniu do reszty ciała. Jak ćwiczyć go aby był wyraźniejszy no i większy. Stosować progres cięzaru ? Wiecej ćwiczeń wiecej seri, czy moze odwrotnie. w cwiczenia po mniej seri, ale na wiekszym ciezarze >? Proszę o jakieś porady. Posiadam modlitewnik, łamaną , hantle itd. Wyciągu brak. Jesli mógłby ktos mi rozpisać plan ćwiczeń bica byłbym wdzięczny. Aha, ćwiczę go razem z barkami. PRIORYTET BAJCEPS !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Hah własnie przed chwilą trafiłem na ten sam artykuł. :P Dzięki bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Pytanie takie przed spaniem. W jakich sokach rozpuszczac tego HP ? Jakies sprawdzone porady ? Wpływa to jakoś na ziałanie lub jakość odzywki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zwykła woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Dobra ! od jutra ładujemy mięcho ! Jak będę miał pytania to będe tu zadawał zeby nie robi tysiąca tematow. Liczę na pomoc i dziękuję za udzielona do tej pory. :D
SOGi ;)


Zmieniony przez - gumolit1 w dniu 2011-06-06 23:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Przez ostatnie 10 dni redukcji jak przyjmowac BCAA ? Dni treningowe i nietreningowe w ktore wale aero. I co w sytuacji gdy biegam/ jezdze rano przed sniadaniem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolic freak- DAA+blok estrogenów+booster testosteronu

Następny temat

Cissu , Animal Flex a alkohol

WHEY premium