SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help!..Powrót do formy...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Witam!
mam pytanie dla was..
trening na siłowni zacząłem dwa lata temu.. wszystko było Oki dopóki nie złamałem kości w śródręczu.. ręka w gips i pożegnać się z siłką musiałem na 7tyg..
dzisiaj pierwszy dzień na siłce(klatka) no i porażka.. domyślałem się że ciekawie nie będzie ale nie aż tak..! ściśle pisząc miałem problem z wyciśnięciem dyszki 50-ciu % mojego maxa.. a za drugim razem to już w ogóle dnooo... normalnie ćwiczyłem 70%, 80%, 85% w seriach...
teraz pytanie:
czy powrócę do dawnej formy gdybym trenował od początku no i czy to szybko powróci?
czy po prostu będę musiał zaczynać tak jakby od nowa...?

może ktoś z was miał podobny przypadek wiec prosiłbym o udzielenie informacji...
z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30398
spokojnie trenuj jedz a forma przyjdzie zanim się zorientujesz:)z własnego doświadczenia wiem że szybko wraca to co poleciało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Wiekszosc osob zaliczylo spadki-niestety choroby,kontuzje sa nie uniknione.

Ale jest cos takiego jak "pamiec miesniowa".Wiec wszystko-nawet z nadwyzka-powroci bardzo szybko

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1310
Dokładnie. Zaczniesz pewnie od "zera" ale powrót do formy powinien być szybki. Najgorsze po złamaniach są dysproporcje pomiędzy złamaną i zdrową ręką ale to też da się wyrównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Od razu po zdjeciu gipsu dysproporcja jest straszna.

Lapa normalnie 2x chudsza

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-07-09 15:03:35

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kto zaczyna trening po przerwie od sprawdzania maxow, nawet bez kontuzji...

ułoz plan z podstawowych ćwiczeń- proponuje na zasadze push-pull -mieszcząc to wszytsko w czterech dniach i tak aby każda grupa była trenowana dwa razy w tygodniu; proponuje zacząc od gołego gryfu i zwiekszać obciązenie stopniowo.

prawda jest bowiem taka że zbyt duże ciezary za szybko nakładane na sztannge moga nawet popsuć dochodzenie do formy- mięśnie bowiem ani nie sa do tego jeszcze przyzwyczajone, ponadto b. dobrze reaguja na jakikolwiek trening- ja do pewnego poziomu po przerwach moglem nawet dochodzic na ćw. izolowanych[co mnie swego czasu nawet zdziwiło]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka - problem

WHEY premium