SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Haski dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 653
Schab ze świni,pierś udko z kurczaka,pełnego tego jest więc nie moge wymienić.
Napewno wszystko z królika,kaczki(oprócz tych co sie nie je:D).

Jeżeli chodzi o ilość to: z 2 typy na dzień,czyli np. udko a później schabowy itp.

Zmieniony przez - haskias w dniu 2011-10-10 19:53:54

Nie liczy się siła,lecz motywacja i chęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No to jak tym bardziej nie musisz kupować to ogarnij dietkę i będzie luz, albo chociaż taką prowizorkę i się jej trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 653
Obczaiłem przed chwilą co moge jeść:
Musli,parówki,ryż,kasza gryczana,kanapeczki z serem,z szynką itp. Ziemniaki,dużo mięsa,surówki(ogólnie dobrej jakości obiady),owoce,warzywa,twaróg,mleko,jajka na twardo,oliwe z oliwe,kreatyne,białko. Nadaje sie to na jakąś diete? Pewnie nie ;/

Największym problemem jest to że ja żywności nie kupuje tylko rodzice,z własnej kieszeni nie będe wykładał.


Zmieniony przez - haskias w dniu 2011-10-10 20:28:11

Zmieniony przez - haskias w dniu 2011-10-10 20:29:01

Nie liczy się siła,lecz motywacja i chęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Co ty się masz z tymi parówkami i musli xD
Powiedz starym, żeby Ci owsiane płatki kupili.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Nadaje się oprócz tych parówek i kanapeczek i kreatyny, bo tego się nie wlicza do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
parówki i musli(kupne) nie

kanapki ale z chleba razowego(ciemnego) lub grahamu możesz jeść(ale to nie ma być to, na czym opiera się twoja dieta)

kreatyny nie dotykaj bo ona nie dla Ciebie, na ogarnietej diecie wszystko zrobisz

jaja w KAŻEJ FORMIE(tylko nie na surowo) możesz jeść

masła orzechowe możesz też szamać

mozesz tez pyry jeść, ale nie ograniczaj się tylko do nich

jak masz mleko od krowy(nie kupne) to możesz pić więcej niz 1-2 szklanki;)


a i staraj się jeśc tak żeby się napełnić dobrze, bo jak będziesz jadl "tylko żeby zjeść" to na 100% będziesz jadł za mało;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
mleko i sery takie od krowy więcej tłuszczu mają tak że też na to trzeba by patrzeć:)

ja tam musli w tesco kupuje a wygląda ono tak że 90-95% to płatki owsiane a reszta suszone owoce:) a wychodzi w choj tanio bo 5 zl za kg:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dobra dawno mnie nie było.


Dieta jest?
Trening jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 653
Dieta jest;D Tylko nie taka rozplanowana,staram sie jeść to co mi podaliście.
Trening jak najbardziej.3xw tygodniu. Ostatnio nic nie pisałem ze względu na brak jakichkolwiek zmian.Jedyną zmianą jaką nie napisałem jest to że fbw jest całkiem dobre i poprostu mi pasuje.

Nie liczy się siła,lecz motywacja i chęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27970
to wrzucaj wypiski z treningów na jakich obciążeniach rabisz ile powtórzeń itp. pomoże Ci to później w zobaczeniu jaki progres zrobiłeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnośnie mziany fbw na split partia 2xtydzień

Następny temat

3 dniowy trening łączony - massa

WHEY premium