SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hashimotka + big uda chce być wreszcie zgrabna :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w planku wyluzuj łopatki po jestes tu speta i tu trzymasz, opuśc jeszcze pupe, zepnij miesnie pleców i brzucha, ściagnij łopatki masz trzymac tzw core to połozenie a trzymasz miesniami rak i górnej czesci pleców zahaczajac sie o palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź . Muszę więc sobie załatwić lustro do pokoju w którym ćwiczę, żeby widzieć jak co robię i walczyć ze sobą. No i jeszcze jakieś buty, bo do tej pory robiłam wszystko na boso i czułam jak stopy zaczynały się buntować (coś słabo wytresowane !)

Słodka kombucha do wątróbki ? Wybuchowa mieszanka ale spróbuję :D

Zamówiłam przed kilkoma dniami dzbanek z filtrem Brita i wreszcie skończę z wodami mineralnymi w plastikowych butelkach, które podobno są nie do końca zdrowe ! hurrra . Wprowadzanie zmian w moim jadłospisie idzie pełną parą - oczywiście zmian na lepsze
Kolejny mój cel to ograniczenie żywności z Puszek. Ale skąd brać np. świeżego tuńczyka? <rozpacz>:'-(

Wczoraj z powodu Środy Popielcowej i POSTU niestety micha wyglada tak jak wygląda. Widać, że brakowało tego 4 posiłku, ale starałam się ja ułozyć żeby jak najbardziej zbliżyć się do mojego rozkładu BTW.




Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka), Witamina C (tabletka musująca)
Warzywa: Surówka z kiszonej kapusty marchewki, cebuli i papryki
Napoje: Herbata zielona, Herbata czarna, Herbata owocowa







Dzisiejsza micha jest za to piękna


Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka), Witamina C (tabletka musująca)
Warzywa: Kapusta biała gotowana, marchew gotowana, Warzywa na Patelnię - Mroźna Kraina z Biedronki
Napoje: Herbata czarna, Herbata owocowa, Herbata Rooibos, Woda Mineralna


PYTANIE:
1. Ćwiczę już od 25 stycznia i czy nie jest już najwyższy czas żeby zacząć robić więcej serii? Według Treningu dla początkujących ?

tydzień 1-2: 2 serie x15 powtórzeń
tydz. 3-4: 2x12
tydz. 5-6: 3x10
tydz. 7-8: 3x8




Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-02-14 20:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Zaległa wczorajsza micha + "trening"



Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka), Witamina C (tabletka musująca)
Warzywa: Warzywa na patelnię (brukselka, fasola szparagowa zielona, seler, pietruszka, groszek zielony, marchew)
Napoje: Herbata czarna, Herbata owocowa, Woda przefiltrowana





Dzisiejsza miska z której jestem bardzo dumna. Zbyt dużo nie kombinowałam, a efekt świetny .
A co do treningu to nie dostałam odpowiedzi więc nadal robię tylko 2 serie tak jak do tej pory :). Na pewno mi to nie zaszkodzi .



Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka)
Warzywa: Warzywa na patelnię (brukselka, fasola szparagowa zielona, seler, pietruszka, groszek zielony, marchew), Cebula
Napoje: Herbata zielona, Herbata czarna, Herbata owocowa, Woda przefiltrowana





Po dzisiejszych siłowych i po 30 - minutowych cardio mogłam spokojnie wycisnąć pot z koszulki oj działo się !

Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-02-16 18:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Ale mi wstyd, że od kilku dni nie miałam czasu na zrobienie wpisu . Dlatego szybciorem wklejam zaległe miski.

Zaczęłam kombuchować, bo siostra rozmnożyła grzybka. Niestety grzybek cos mi nie chce wypłynąć na powierzchnię, boję się że mu zaszkodził nierozpuszczony cukier który pozostał na dnie słoika No ale w końcu on pożera cukier .

A teraz najgorsze do czego się przynaje:
Jak mnie wczoraj siostra uświadomiła, do tej pory źle robiłam treningi ! F*ck Robiłam je obwodami czyli od ćwiczeń 1-7 i kolejna seria to samo ... ale ze mnie głuptas ale ja gdzieś kiedyś wyczytałam, że tak to trzeba robić . Tak więc wczoraj był mój pierwszy prawidłowy trening czyli np. I seria MC i po 60 sekundach II seria MC.



Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka)
Warzywa:Jedynie to co w misce (surówka z marchewki i jabłka)
Napoje: Herbata zielona, Herbata owocowa, Woda przefiltrowana




Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka)
Warzywa: Surówka z kiszonej kapusty ze śladową ilością marchewki
Napoje: Herbata czarna, Herbata owocowa, Woda przefiltrowana

Wczorajsza miska to porażka.... jakiś gorszy dzień mi się trafił ale przynajmniej wreszcie zrobiłam trening . Hm... To już wiem czemu po treningu kręciło mi się w głowie i czułam się strasznie słabo. Po prostu zbyt mało jedzenia . Nie sądziłam, że tak kiedykolwiek powiem


Suplementy: Gold Omega 3 (1 kapsułka), Gold Glucosamine 1000 (1 tabletka)
Warzywa: Surówka z kiszonej kapusty ze śladową ilością marchewki, szpinak
Napoje: Herbata owocowa, Woda przefiltrowana, Napar z liści mięty






Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-02-20 17:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Ziemniaki, biały ryż do wyrzucenia.
20 g jabłka, to będzie dosłownie kawałeczek.
Powiedziałabym, że czarna herbata tez nie jest najlepszym pomysłem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Zachara
Ziemniaki, biały ryż do wyrzucenia.
20 g jabłka, to będzie dosłownie kawałeczek.
Powiedziałabym, że czarna herbata tez nie jest najlepszym pomysłem ;]

nie za restrykcyjne te rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
seslawa
Zachara
Ziemniaki, biały ryż do wyrzucenia.
20 g jabłka, to będzie dosłownie kawałeczek.
Powiedziałabym, że czarna herbata tez nie jest najlepszym pomysłem ;]

nie za restrykcyjne te rady?


Tak, to popraw mnie w takim razie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
1. hm.... nikt mnie nie skrytykował za ziemniaki więc wg. mnie są OK. Zobacz sobie na wpis Martuccy w innym dzienniku hashimotki:

....
Athenaie
Okej, więc chleb i twaróg wyjazd+ więcej węgli. Mogę upiec sobie chleb z mąki kukurydzianej (bezglutenowej)? Kalorie są ok? Jak powinien wyglądać rozkład BTW?
Dzięki


Martucca
Możesz Nie zapominaj też o ziemniakach )

Athenaie
ZIEMNIAKI, NIECH BÓG CIĘ BŁOGOSŁAWI =DD


2. Biały ryż może nie jest najwspanialszy
3. Jabłko odrobina bo wpisana "na oko" bo znów miałam surówkę z marchewki i jabłka i nie wiedziałam ile tego tam jest w środku
4. Czarna herbata jest syfem ale ta z torebek gdzie jest PYŁ HERBACIANY ja pijam wyłącznie herbaty liściaste

seslawa popieram choć jestem laikiem


Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-02-20 18:08:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Zachara, najlepiej nie mieszajmy, a tego typu uwagi zostawmy szefowym :) co innego skorygować miskę opartą na chipsach i coli, ale ziemniaczki to już całkiem wartościowe warzywko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Zachara
Ziemniaki, biały ryż do wyrzucenia.
20 g jabłka, to będzie dosłownie kawałeczek.
Powiedziałabym, że czarna herbata tez nie jest najlepszym pomysłem ;]


Ja ziemniaki jem i nikt do tej pory nie kazał mi ich wyrzucić, a jestem tu od sierpnia.
A co do czarnej herbaty to od stycznia obliques osobiście zaleciła mi pić właśnie tylko herbatę czarną (tylko nie Liptona i inne w torebkach, bo to barwiony i aromatyzowany "kurz herbaciany" a nie herbata) i oolonga.
Ryż biały zastąpić brązowym najlepiej.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-02-20 18:47:14

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do boju! dieta i tre przy trójboju siłowym

Następny temat

Joanna.x74 -redukcja - pomocy !!!

WHEY premium