SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hashimotka + big uda chce być wreszcie zgrabna :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
21.12 Sobota
Jedzenie:
1. jajko sadzone + Chlebek soczewicowo-ciecierzycowy + ser żółty + mleko ekologiczne bez śmietany od krowy + kakao
2. ziemniaki + wątróbka z indyka + kapusta kiszona z marchewką + banan, pomarańcza + jabłko
3. Żurek
Napoje:
Herbata owocowa, Herbata rooibos, Kawa, Woda mineralna

Poranne wymiary




22.12 Niedziela
Jedzenie:
1. 2 jajka sadzone + ser brie + mleko ekologiczne bez śmietany od krowy + kakao z cynamonem
2. rosół + makaron ryżowy
3. ziemniaki + schab + kapusta kiszona z marchewką + grejfrut +
4. Żurek
Napoje:
Herbata owocowa, Herbata rooibos, Kawa, Woda mineralna



Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-12-22 18:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Jejku, bardzo ładna zmiana. Wyszczuplałaś i talia cudna. Uda wcale nie są wielkie, dobrze współgrają z całością... Powodzenia w dalszej walce czy tam stabilizacji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sie tutaj działo ?? z opóźnieniem ale piękna zmiana walcz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
AL3ktra

KWOKA
Ooooo :). Dziękuję WAM bardzo. Mam ogromny zapał do dalszej walki, zobaczymy co to się będzie dalej działo

23.12 Poniedziałek

Jedzenie:
1. Kasza jaglana + mleko od krowy bez śmietany + mandarynki
2. Rosół + ziemniaki + gotowane udo z indyka + surówka z kiszonej kapusty

Napoje:

Herbata rooibos, Kawa, Woda mineralna

24.12 Wtorek
Jedzenie:
1. Chlebek ciecierzycowo-soczewicowo-jaglany + mleko od krowy bez śmietany + kakao + ser biały + mandarynki
2. Kolacja wigilijna (w tym 2 duuuuże kawałki ryb)

Napoje:

Kompot ze śliwek,Herbata rooibos, Napar z mięty, Woda mineralna


Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-12-26 12:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
25.12. Środa

Jedzenie:
1. Sałatka z warzyw, ryżu + kiełbasa domowa + chleb ciecierzycowo-soczewiocowo- jaglany
2. Barszcz czerwony = uszka z mięsem bezglutenowe + Kapusta kiszona z grochem + rybka karp
3. Moczka = Ślaski specyfk składający się z mieszaki suszonych owoców, kompotów i piernika ( nie moglam sobie odmówić )

Napoje:

Kawa, Herbata czarna, Woda mineralna, Napar z mięty,

iii....... trening :)






Kontrolne filmiki :)
Pamiętacie jaki miałam problem z przysiadem? Nadal nie schodzę bardzo nisko ale cały czas nad tym pracuję

Przysiad:




Przysiad przedni: oczywiście z poduszką




Wznosy bioder - następnym razem wezmę prostą sztangę bo ta mi się za bardzo giba i wbija się we mnie :p






Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-12-26 12:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
skad wzielas taka wersje wziosow bioder ze sztange

to sie robi w lezeniu na podlodze , musisz ustabilozowac kregoslup ....

cud ze jeszcze z ta poduszka pod plecami nie polecialac na glebe

Zmieniony przez - leah w dniu 2013-12-26 13:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Rzeczywiście wygląda to trochę niebezpiecznie :). Poduszke pod plecami muszę mieć bo mi się ławka wbija w plecy

Wzorowałam się na Arphiel...




Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-12-26 13:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
blackbird - to są wznosy z oparciem pleców o ławkę, inaczej hip thrust a Ty masz w planie chyba zwykłe wznosy bioder czyli tak jak leah mówi z plecami na podłodze.

imo nie musisz schodzić tak nisko tą sztangą prawie do ziemi bo wtedy tracisz napięcie - lepiej robić krótszy ruch
i w ogóle masz strasznie mały ciężar tam, pośladki spokojnie dadzą radę więcej

No i tak na przyszłość gdybyś miała w planie wznosy w oparciu o ławkę - zsuń się bardziej i nie trzymaj się rękami ławki, opieraj same plecy.

Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-12-26 13:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
aaaa, czyli ja od zawsze robiłam te hip thrust a to miały być zwykłe...? Sama nie wiem, które robić. Bo w rozpisce mam, że wznosy bioder ze sztangą czyli da się je inaczej robić?
No cały czas się czegoś uczę :).
Dzięki za czujne oko !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601



zwykłe wznosy:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do boju! dieta i tre przy trójboju siłowym

Następny temat

Joanna.x74 -redukcja - pomocy !!!

WHEY premium