SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hashimotka + big uda chce być wreszcie zgrabna :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Ojaaa !... właśnie uświadomiłam sobie, że wczorajszy trening był ostatnim z TRENINGU NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'.
Czas na podsumowanie, więc jak tylko znajdę czas to zrobię fotki dla porownania mojego obecnego stanu z tym co było w styczniu

Ostatnie miseczki:

Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: to co w misce + sałata masłowa z rzodkiewką, szczypiorkiem i pomidorem, oliwki czarne
Napoje: Herbata zielona, Kombucha z zielonej herbaty, Woda mineralna (szklana but)





Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: sałata masłowa z rzodkiewką, szczypiorkiem i pomidorem (jak co dzień )
Napoje: Herbata zielona, Herbata rooibos, Woda mineralna (szkalna but), Sok pomidorowy własnej produkcji


Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: sałata masłowa z rzodkiewką, szczypiorkiem i pomidorem (jak co dzień ), pomidor,
Napoje: Herbata zielona, Herbata rooibos, Woda mineralna (szkalna but), Woda przefiltrowana



Dzisiejsze wymiary mojego ciałka :D.



Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-06-22 10:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
MOJE DROGIE PANIE TAK BARDZO WAM DZIĘKUJE . Jestem w szoku od chwili kiedy zobaczyłam porównanie zdjęć ze stycznia i z dziś... . Musze jak najszybciej pokazać to mojemu mężczyźnie :D. Niech mnie nadal motywuje

Obliques i Martucca jesteście wielkie
i wszystkie moje kochane doradczynie też .
















Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-06-23 14:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1871
ale masz kształtną pupę, też tak chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Ale Ci się ukształtowała pupa siostrzyczko Tak się zastanawiam jak to jest, że na podobnej diecie i z podobnymi treningami mi pupa maleje, a Tobie rośnie

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Cyfrzak dzięki . Nie wierzyłam, że kiedykolwiek będę miała takiego ładnego pupsona

Zastanawiam się jaki trening teraz rozpocząć bo jeszcze czuję się na siłach a na dodatek mam olbrzymią motywację
Pewnie ten:

TRENING NR 2 by Obliques
Idealna kontynuacja treningu nr 1

Trening A. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. przysiad przedni z push press 3x 10 60sek przerwy
2a. wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami (10xnogą słabszą + 10xmocniejszą)
2b. wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę
3a. wypady
3b. pompki jak dajesz rade
4a. plank 3x max
4b. woodchoper 3x 10

Trening B. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. Martwy ciąg Sumo
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2b. ściąganie drążka górnego do klatki
3a. wznosy z opadu
3b. snatch jedna ręka
4a. brzuszki 3x20-25
4b. odwrotne brzuszki
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi

Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-06-23 16:59:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale ty chyba nie chcesz sie dalej redukować? teraz wygladaz ladnei i szzuplo, dalej zaczniesz przypominac szkielecik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Hmmmm... też mi się wydaje, że wyglądam całkiem nieźle .
-pupa okrągła i większa
-boczki zniknęły
-uda schudły tylko 1 cm ale wizualnie jest piorunująca różnica z tym co było
-i co najważniejsze zwalczyłam fałdę brzuszną (-6 cm)

Nie chcę już redukować (może odrobinkę?) bo boje się, że mi biust zacznie znikać.
Teraz moim celem jest to, żeby zostać w takiej kondycji tylko nie bardzo wiem jak to zrobić. Chciałabym jeszcze poprawić jędrność moich ud bo są jeszcze takie miękkie .

Obliques myślisz, że powinnam zaczynać nowy trening? i jakiego trzymać się rozkładu BTW?
Co robić z tym GLUTENEM? spróbować zjeść? czy zapomnieć o nim już na zawsze?


Cd miski z wczoraj:
Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: buraki (100g) zapomniałam dodać, surówka z kiszonej kapusty z odrobiną marchewki, cebuli, kukurydza,
Napoje: Herbata zielona, Woda mineralna, Woda przefiltrowana

Wstyd mi dodać dzisiejszą miskę ale już trudno nie mam już na nią wpływu. Strasznie mało ww...a na noc nie chcę już ich więcej jeść. To wszystko przez to, że byłam strasznie dziś rozkojarzona przez emocje związane z moim podsumowaniem i mojej siostry, która kończyła konkurs


Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: sałata masłowa z rzodkiewką, szczypiorkiem i pomidorem, cebula, szparaga
Napoje: Herbata zielona-Kombucha, Herbata czerwona, Kawa, Woda mineralna, Woda przefiltrowana

Żeby nie siedzieć dziś bezczynnie zrobiłam zapomniany trening na nogi



Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-06-23 20:37:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12722
Muszę stwierdzić, że uzależniłam się od treningów . Czuje się dziwnie nie licząc i nie trenując :P.

Trening z 25.06 który poniżej wkleję jest treningiem, który zrobiłam na siłowni. Pierwszy i chyba ostatni raz w życiu poszłam na siłkę ponieważ:
- od samej rozgrzewki na bieżni (5 minut) zaczęły lekko boleć mnie kolana
- strasznie mały był wybór (lekkich) ciężarów a sama sztanga ważyła już 20 kg
- żeby wziąć sztangę luzem na plecy trzeba było się nieźle namęczyć
- poza tym zdziwienie wszystkich facetów i miny dziewczyn robiących tysiące kilometrów na rowerku- bezcenne akurat to na plus :P
- a po wioślarzu pozostał mi ból pupy bo było twarde siedzisko :D

Mój obecny cel to:
troszkę poredukować i ujędrnić uda

PLAN Działania:
Najbliższe 2 tygodnie będę trenować, później tydzień luzu bo wyjeżdżam na wakacje i po powrocie dokończę trening



Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: sałata masłowa z rzodkiewką, szczypiorkiem i pomidorem (jak co dzień )
Napoje: Herbata zielona, Kombucha na zielonej, Herbata czerwona, Herbata czarna, Woda mineralna (szkalna but)



Suple: Tran z wątroby dorsza (1 kapsułka), Gold Omega 3 (1 kapsułka)
Warzywa: sałata masłowa z rzodkiewką, szczypiorkiem i pomidorem (jak co dzień ),
Napoje: Herbata zielona, Kombucha na zielonej, Herbata czarna, Woda mineralna (szkalna but)



Zmieniony przez - blackbird w dniu 2013-06-29 19:38:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
zgrabna laska z Ciebie, nie chudnij już

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do boju! dieta i tre przy trójboju siłowym

Następny temat

Joanna.x74 -redukcja - pomocy !!!

WHEY premium