SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę być piękna

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2058

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

Kobieta

Waga

95

Wzrost

165

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

1000 kcal

Stosowana lub planowana suplementacja

Thermo Speed Extreme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Witajcie moi Mili. Z otyłością borykam się praktycznie przez całe życie. Skończyłam 24 lata i w końcu nadszedł dzień, w którym postanowiłam porządnie wziąć się za swój wygląd. Mam 165 cm wzrostu i ważę 95 kg. Od tygodnia codziennie biegam i robię 6 weidera, oraz trzymam się jakiejś diety tj. 5 posiłków dziennie, staram się trzymać 1000 kcal. Od kilku dni przyjmuję również Thermo Speed Extreme. Wiem, że nie zdrowo jest schudnać szybko, ale obawiam się, że nie ma na tyle cierpliwości, by chudnać 4 kg na miesiac. Bardzo bym prosiła starych wyjadaczy i nie tylko o pomoc, w zapanowaniu nad moim ciałem : ) Będę baaaaardzo wdzięczna!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że nie zdrowo jest schudnać szybko, ale obawiam się, że nie ma na tyle cierpliwości, by chudnać 4 kg na miesiac.

A te swoje dobre 30kg nadbagażu narzuciłaś na siebie szybko czy może w ciągu kilku miesięcy/lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 weidera raczej bym odpuścił, nie ma sensu tego w ogóle robić .
Podstawa to aeroby + dieta. Obawiam się, że te 1000kcal to jest nic i poprzez takie głodzenie tylko wyrządzisz więcej szkód sobie.

Zmieniony przez - micah w dniu 2012-05-13 20:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Wbrew pozorom czuję się dobrze na tych 1000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
g**** prawda, 1000kcal to głodówka, a głodówka to nie tędy droga. Podwieszone wątki czytaj, to nabierzesz odpowiedniej podstawowej wiedzy.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
J.w 1000kcal to lipa ;/ jak i a6w .. biganie ok , ale musi byc odpowiedni dieta.

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Dlaczego a6w nie będzie działać? I co w takim razie mam jeść? Ile kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Nappewno masz wiekszy brzuch to a6w nie ptrzebne bo mięśni Ci nie odkryje jak masz na brzuchu tkankę tluszczową .. a jeść masz zdrowo i dietę sobie musisz indywiualnie ulożyć.

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Racja, mam duży brzuch, który jest głównym problemem, bo jest mało atrakcyjny. Jem zdrowo, dużo warzyw, owoce, kurczaka (oczywiście nie smażonego). Posiłków jest 5, wielkość ich jest rozsądna jak na dietę przystało. Pytanie ile kalorii muszę dostosować w ciągu dnia żeby było dobrze? Ciężko jest samemu dobrać sobie dietę. Przy chęci zgubienia niezłego balastu ma się poczucie, że wszystko co trafia do żołądka nie powinno się tam znaleźć. Wiem, że głodówka jest zła i nie zagładzam się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Kalorie po przeczytaniu TEMATÓW PODWIESZONYCH będziesz sama w stanie sobie obliczyć. Na oko to na pewno są to ilości w okolicach 2000, a może i więcej, na pewno nie żaden 1000. Tak samo po przeczytaniu tematów podwieszonych nie będziesz miała głupiego nierozsądnego poczucia "że wszystko co trafia do żołądka nie powinno się tam znaleźć."

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Chętnie tobie pomożemy, ale najpierw wejdź TUTAJ i przeczytaj dokładnie regulamin oraz linki podwieszone.

Popatrz, też na dzienniki dziewczyn.

jak będziesz zainteresowana dalej, wrzuć swoje zdjęcia, wypełnioną ankietę oraz swój dotychczasowy dzień z twojego odżywiania. Wrzuć go na potreningu.pl (login i hasło pasuje z tego forum) i daj tu zrzut.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
Nie bój się jeść. Też się dziwiłam, że tyle jedzenia może powodować chudnięcie-może, jednak może. Jestem tu od miesiąca; jem dużo więcej niż kiedykolwiek, a już zrzuciłam 2 kg, przy początkowej 56kg, a solidny trening mam dopiero drugi tydzień, wcześniej tylko aeroby. Ciało się zmienia. Przy większych wagach zrzuca się więcej. Poczytaj, a szefowe Ci pomogą. To forum naprawdę dużo daje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ustaleniu ćwiczeń

Następny temat

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

WHEY premium