SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- plan basswood'a do oceny + kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
SIEMANKO JESZCZE JEDNO PYTANKO , CZY MOGE ROBIC MC Z HANTLAMI ZAMIAST SZTANGA , ŁATWIEJ MI WTEDY BEDZIE DO TEGO SZRUGSY DOŁACZYC, POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Jak Ci pasuje, to rób.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
jeszcze takie jedno pytnko , czytałem ze nie nalezy brac kreatyny podczas treningu hst a cos innego z suplementacji , co bedzie najlepsze pewnie cos na regeneracje?? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
czytałem ze nie nalezy brac kreatyny podczas treningu hst
-- gdzie to przeczytałeś?

suplementacja może być taka sama jak dla zwykłego treningu, tzn splita.
patrz post podwieszony: "suplementacja okołotreningowa"

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
czytałem ze nie nalezy brac kreatyny podczas treningu hst
-- gdzie to przeczytałeś?


Ciekawe, kto takie teorie wymyśla

@basswood masz może linka ?

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
nie podam ci linka sorry bo nie pamietam gdzie to przeczytałem napewno na forum ale nie pamietam na którym poscie , tez mi to dziwne sie wydało wiec zadałem takie pytanko zeby rozwiac watpliwosci , pozdro i takze sie spotykam z wypowiedziami forumowiczów ciagle ta sama wypowiedz ze kazdy podczas treningów HST czuja sie zj..ani i ciagle zmeczeni co wy na to , kermit, ark??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
a i jeszcze jedno jak wyznaczyc progresje dla pompek na poreczach , sciagnałem se ten fajny program w exelu , bardzo jestem zadowolony ze go mam oczywiscie na forum go znalazłem , super, 15 to akurat tyle pompek bardzo czystych i głebokich jakie moge wykonac bez obciazenia i jak teraz wyznaczyc dla 10 i piatek beda minimalne ciezary na pasie chyba??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
15 to akurat tyle pompek bardzo czystych i głebokich jakie moge wykonac bez obciazenia- wiec jak proresja bedzie wygladac , czyzby tak 11,11,13,13,15,15?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
takze sie spotykam z wypowiedziami forumowiczów ciagle ta sama wypowiedz ze kazdy podczas treningów HST czuja sie zj..ani i ciagle zmeczeni co wy na to , kermit, ark??

Może dobierają za dużą objętość.. ja tak średnio, odczuwam zmęczenie, ale nie jestem zniechęcony do treningów, wiec jest OK

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
co do progresji:

Przez okres 15stek, wykonujemy maxymalną ilość powtórzeń bez obciążenia i progresji.
Po minicyklu 15stek, czyli w 10tkach ustalamy sobie liczbę powtórzeń, które wykonamy bez obciążenia z pewnym zapasem (1-2 powtórzeń).
Następnie, na pierwszym treningu 10tek, wykonujemy tą ustaloną liczbę powtórzeń bez obciążenia. Co 1/2 /3 treningi – w zależności od naszych możliwości, dodajemy obciążenie- a jakie? to też zależy od naszych możliwości.
Staramy się tak prowadzić progresje, żeby przez okres 10tek nie schodzić zbytnio poniżej ustalonego zakresu powtórzeń. Po okresie 10tek, zmniejszamy ilość powtórzeń, zyskując tym samym możliwość dalszej progresji. Jednak pamiętamy o tym, aby w okresie 5tek również mądrze prowadzić progresje i nie schodzić poniżej określonego wcześniej progu powtórzeń.


jeśli chodzi o zmęczenie- nie wiem czy ciągle chodzą zmeczeni, wiem natomiast, że organizm może tak reagować na 15stki
no i pozostaje kwestia doboru objętości, jak napisał ark

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl HST-pytania

Następny temat

moje HST + Suplementy

WHEY premium