SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- plan basswood'a do oceny + kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
w dłoniach?

a dlaczego nie ze sztanga barkach?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
wiesz , dlaczego o tym wczesniej nie pomyslałem ale z hantlami w dłoniach czuje sie stabilniej ale spróbuje ze sztanga na barkach, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
oto mój plan :
1. przysiady / martwy ciąg ze szrugsami ( co jeden trening zmiana)
2. wspięcia na palcach
3. wyciskanie na płaskiej ławce
4. pompki na poręczach
5. przyciąganie drążka wyciągu pionowego do klatki
6. wiosłowanie sztangi w opadzie
7. szrugsy ( w dni gdzie przysiady)
8. wyciskanie sztangi sprzed klatki
9. wznosy boczne
10. uginanie ramion ze sztangą
11. uginanie ramion z linką wyciągu pionowego

Pytanie : jak powninienem dobrac ilosc serii do kazdego ćwiczenia i jeszcze jedno pytanie bede robił szrugsy w dni kiedy nie bede robił MC a bede robił przysiady i pojawia sie problem jak bede musiał robic 10 5 i negatywy , podobny problem jaki przedstawiłem ze wspieciami nie utrzymam takiego ciezaru w dłoniach nawet nie wiem czy go podniose zeby sobie nic nie zrobic zeby piatki zrobic bede musiał wziac w dłonie ok 90/95 kg , jak myslicie zeby pomóc mi rozwiazac ten problem?? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
9. wznosy boczne

Tj. w sumie zbędne

Pytanie : jak powninienem dobrac ilosc serii do kazdego ćwiczenia

W podwieszonym poście jest art. nt. doboru serii.

i jeszcze jedno pytanie bede robił szrugsy w dni kiedy nie bede robił MC a bede robił przysiady i pojawia sie problem jak bede musiał robic 10 5 i negatywy , podobny problem jaki przedstawiłem ze wspieciami nie utrzymam takiego ciezaru w dłoniach nawet nie wiem czy go podniose zeby sobie nic nie zrobic zeby piatki zrobic bede musiał wziac w dłonie ok 90/95 kg , jak myslicie zeby pomóc mi rozwiazac ten problem?? pozdro

Zobacz na allegro czy w sklepie sportowym za paskami.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
mam takie pytanie , kazdemu radzicie , takze i mnie , zeby wyciskac na barki sprzed klatki , przy wyciskaniu zza karku oparcie jest ustawione idealnie pionowo, a przy wyciskaniu sprzed klatki idealnie pionowe oparcie odpada wiec pytanie jaki maxymalny skos ustawic by nie właczac w to cwiczenie górnych partii klatki piersiowej, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
mam takie pytanie , kazdemu radzicie , takze i mnie , zeby wyciskac na barki sprzed klatki , przy wyciskaniu zza karku oparcie jest ustawione idealnie pionowo, a przy wyciskaniu sprzed klatki idealnie pionowe oparcie odpada wiec pytanie jaki maxymalny skos ustawic by nie właczac w to cwiczenie górnych partii klatki piersiowej, pozdro

Ingerencje zawsze bedą zachodzić, nie wyeliminujesz ich. Praca klaty nie jest bardzo duża, nie ma się czym przejmować

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
co do twoich problemów z utrzymaniem sztangielek. Jeśli planujesz posiedzieć dłużej w "żelastwie" to warto zainwestować w stojaki na sztangę- dzięki temu bez zadnych problemów będziesz mógł brać na barki odpowiedni ciężar. Nie muszą to być nowiutkie stojaki, możesz się porozglądać za sprzętem używanym, lub dogadać się z kimś żeby ci coś takiego pospawał.

Pamiętaj, że przy przy szrugsach w dni bez MC cieżar musisz mieć taki sam, jak przy MC bo jeśli wyjdzie mniejszy to nie ma sensu tego robić

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
stojaki mam jak najbardziej , ajak bym robił przysiady tylko chodzi o to ze szrugsy robie takim ciezarem ze nie jestem w stanie go utrzymac zeby zrobic piatki ledwo go unosze i bardzo kregosłup cierpi , pas na kregosłup mam zostaje kwestia pasków na dłonie zobacze moze je sobie nabyje, pozdro, Jeśli planujesz posiedzieć dłużej w "żelastwie" - jak mam to rozumiec skoro cwicze juz 2 i pół roku i nie mam zamiaru przestac przezucac zelastwo

Zmieniony przez - basswood w dniu 2005-08-13 14:34:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
sorka umknął mi twój staż

a jak robisz szrugsy z MC?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
szrugsy z MC robie ciezarem 50 kg (15-ki) to bez problemu utrzymam ( 50 kg to mój max dla MC w 15-kach), dychy i piatki powinienem tez utrzmymac ale problem powstaje przy samych szrugsach bo mam naprawde silne kaptury
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl HST-pytania

Następny temat

moje HST + Suplementy

WHEY premium