SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzańca wychylamy, Zimowy SPAM rozpoczynamy, Nowy Rok hucznie witamy, Śnieg wciągamy.

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

Ilość wyświetleń tematu: 113887

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
elooo
pozdro w Włoch czyli wsi na stolicy
wszyscy trawę kosza od rana

CT Gdzie tanio kupię carbo i shaker?

Zmieniony przez - pakmator w dniu 2014-07-05 11:53:17

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
centrum odzywek, progress. tylko nie wiem czy na tej wsi są te sklepy

carbo ogolnie jest tanie. a jak idziesz pierwszy raz do sklepu to mozesz zagadac zeby ci shaker dali w gratisie. ja kiedys w progresie dostalem

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2014-07-05 13:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Sasiad przerwe to trzeba bylo robic w zime a nie teraz kiedy taka ladna pogoda na dworzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
w zimę to trza się dogrzewać żeby nie zamarznąć i by bakterię wypalić żeby grypa ani inna cholera nie dopadła

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
CT a Ty gdzie mieszkasz?
skoczę do tego progressa tylko daj jakiś link albo adres , wiem że carbo tanie, ale shaker został w domu przy przeprowadzce
Coś się dzieje w stolicy ciekawego dziś albo jutro?

Zmieniony przez - pakmator w dniu 2014-07-05 16:40:47

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
mieszaj w butelce po dużym Kubusiu ja tak miąchałem pierwszego gainiera przez pierwszych pare dni zanim nabyłem shakera

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27294
Cześć, mam pytanie o siłownie czynną 24 h na dobę. Wiem, że jakaś jest w Krk, bo widziałem ogromne reklamy (a więc któraś sieciówka), niestety nie mogę sobie za nic przypomnieć. Z góry dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pak masz neta to sobie poszukaj

dzieje sie tyle ze leze chory w domu

PS: tak w ogole po co ci shaker do carbo? jak kupisz np olimp carbonox to spokojnie w szklance to rozmieszasz czy innej butelce. zresztą innych producentow pewnie tez.

ja mieszkam na tarchominie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oho, spam ruszyl

a co do silowni w krk to tutaj chyba nie ma nikogo z tych okolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27294
Już znalazłem, tym niemniej dziękuję za chęci. Gdyby kogoś to interesowało na Lea w Krakowie jest bananownia (Platinium) czynna 24 h na dobę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mini Foto-Relacja z treningów Klubu Gladiator Krakow

Następny temat

Poszukuje chłopaka z Bochni który pracował w sklepie z suplementami

WHEY premium