SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzańca wychylamy, Zimowy SPAM rozpoczynamy, Nowy Rok hucznie witamy, Śnieg wciągamy.

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

Ilość wyświetleń tematu: 114153

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
tu w ogóle nie ma chyba nikogo z małopolski

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
MbR nie macie tam S4? u nas w wawie ta sieciówka jest całodobowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
ja byłem z małopolski w tym spamie
też atlantic na stradomiu też nontoper otwarte

carbo wiem że mogę w butelce albo bez niczego, ale do białka by się już sprzydał...

taniego mechanika możesz polecić gdzieś?
uszczelkę by pasowało zmienić bo mokro i olej zmienić i filtr...

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
jaką uszczelkę?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
pod pokrywą silnika chyba...
plamy pod autem nie ma ale mokry silnik a teraz w planach trasy po 300 km

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie mowisz o uszczelce pod pokrywa zaworów skoro silnik mokry, to mozna samemu pod blokiem wymienic, chociaz zalezy czym smigasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
nie mam ani pół klucza i wątpie żebym umiał to zrobić, a auto zabytkowe clio

Zmieniony przez - pakmator w dniu 2014-07-07 00:53:44

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no pod klawiaturą to w 5 min byś wymienił i znać się na tym nie trzeba nadzwyczajnie ale i za takie g**** nie wiele zapłacisz na warsztacie, to po co się samemu brudzić

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Pak a co ja informacja turystyczna jestem nie wiem, ja robie u jednego od lat ale tam sie nie dostaniesz z ulicy no i musiałbyś jechać przez całe miasto bo to pod Legionowem to chyba srednio oplacalny biznes

a co do bialka to kup sobie takie ktorego nie trzeba robic w shakerze. np scitec 100 whey protein professional albo hitec whey c6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sasiad mechanik to w myślach już Ci go rozkręcił, wymienił i spyerdolił na piwo bo mu sie odechciało robić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mini Foto-Relacja z treningów Klubu Gladiator Krakow

Następny temat

Poszukuje chłopaka z Bochni który pracował w sklepie z suplementami

WHEY premium