SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzańca wychylamy, Zimowy SPAM rozpoczynamy, Nowy Rok hucznie witamy, Śnieg wciągamy.

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

Ilość wyświetleń tematu: 114281

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
hehe skoda to skoda ale akurat ten model podobno dobry. do tego ladnie w terenie sobie radzi. nie to co x3 niby suv ale tylko do jazdy po miescie, na teren w ogole sie nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a co Ty kvrwa do pracy na skróty opcją OFF ROAD?
Nie no wiadomo co tam komu pasuje i potrzeba pod względem funkcjonalności, a Skoda odkąd pod VW to już nie taka zła, jakościowo praktycznie to samo a taniej bo za logo się nie płaci.
Superb czy Octavki też spoko są, Octavia nawet bardziej mi podeszła jak Pasiek b5 a jezdziłem obydwoma.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a widzisz przypomniało mi się ze gdzieś na Polskim forum w rzeszy typ pisał ze ma e46 320D w kombi z 2005r. interesowałoby Cię takie coś jeszcze? to mogę dopytać dokładniej co i jak

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tych 320d to jest multum do kupienia obecnie nie mam kasy, ale mniej wiecej przymierzam sie na maj-czerwiec na zmane auta. chcialem e46 ale tam siedzenia z tylu sie nie skladaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wszystkiego jest w hvj pod dostatkiem, dopóki sie nie zacznie szukać
mi to lotto, tylko pamiętam ze kiedyś coś tam rozkminiałeś nad importem tej fury z DE.
w żadnej wersji się nie składają? to tego ne wiedziałem, a nawet wydawało mi się ze się składają, trochu lipa.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
w sedanie sie nie skladaja. przynajmniej tak mi sie wydaje. tak to w kompakcie czy kompi są skladane. ja jeszcze w sumie sam nie wiem jaką fure chce, wszystko bedzie zalezalo od funduszu. mialem zmieniac na jesien ale wypadl mi wydatek, potem moja sie zj**ala wiec trzeba bylo naprawic wiec w sumie polowa kasy poszla sie j**ac. terz musze dozbierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no wiadomka jak to jest, zbiera się na jedno a kupi się coś innego, bo się zdanie zmieni przy kupnie już

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zbiera sie na auto a kupuje sie cos innego bo ma sie żone w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe to też, ale nie o to mi chodziło a o to ze zbierasz z myślą o e46 jak uzbierasz to dochodzisz do wniosku ze lepszym wyborem będzie kupić A6np.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie bedzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mini Foto-Relacja z treningów Klubu Gladiator Krakow

Następny temat

Poszukuje chłopaka z Bochni który pracował w sklepie z suplementami

WHEY premium