SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzańca wychylamy, Zimowy SPAM rozpoczynamy, Nowy Rok hucznie witamy, Śnieg wciągamy.

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

Ilość wyświetleń tematu: 113606

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
jak to nie kvrwa, widziałem aż czterech, proboszcza, dwóch wikarych i jego ekscelencję

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
W ch**a cię zrobili i tyle. To marni aktorzy przebrani za księży. Rozumiem ze czujesz sie tak jak wtedy kiedy dowiedziales sie ze mikolaj nie istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a Ty myślisz ze Ci w kościele to nie aktorzy? To Ty dopiero w błędzie żyjesz oni to dopiero odgrywają rolę świętych przed ołtarzem a 3 wioski dalej rzną dziffki na dyskotece mało który aktor potrafi tak się wczuwać w rolę

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
a ch** wie. nie chodze to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja miałem spoko księdza u siebie na parafii w PL, kilka razy spotkałem go w hurtowni alkoholi jak kratę bro kupował, na siłowni ćwiczył i udostępniał chłopakom ja za free, a jak jeden podyebał zaciski do sztangi i dwóch się dowiedziało kto to, i szli je odebrać i księdza spotkali akurat, a ksiądz do nich "no to wiecie chłopaki, jakby nie chciał oddać po dobroci to tam go w szczenę czy coś, poradzicie sobie"
u dziadka mojego ziomka bimber zamawiał ale spoko typ jest ;)

p.s. na dyskotekach też go widywano

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2014-03-03 00:10:42

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pewnie jeszcze na kolanach cie trzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
niestety nie, zawsze wolał kobiety

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
albo moze nie byles w jego typie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
być może, jednak nie żałuję

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tak tylko piszesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mini Foto-Relacja z treningów Klubu Gladiator Krakow

Następny temat

Poszukuje chłopaka z Bochni który pracował w sklepie z suplementami

WHEY premium