SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzańca wychylamy, Zimowy SPAM rozpoczynamy, Nowy Rok hucznie witamy, Śnieg wciągamy.

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

Ilość wyświetleń tematu: 113554

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ukryć się nie da

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
po uj to ukrywać?
ja też jestem poyebane bydlę



Zmieniony przez - pakmator w dniu 2014-05-28 10:32:01

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
i tak się nie uda i tak, to po co na jeszcze głupszego wychodzić
no i podpisałem dziś umowę o pracę i w niedzielę na nockę, i tyle było z mojego pięknego bezrobocia kvrwa, a takie ambitne plany miałem
Co najlepsze to zwolniłem się z pracy, poszedłem do innej firmy i po 2latach nadal będe robił w tym samym zakładzie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
właśnie miałem się Ciebie zapytać jak idą poszukiwania pracy i jak już znajdziesz to żebyś i dla mnie zaklepał trzeba sp*****lać z tego PLa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
spoko, moge Ci odstąpić te propozycje to mi z biura pracy przysyłali a już ich chyba 9 czy 11 dostałem poyeby

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sasiad podpisal umowe, a ja po dzisiejszym dniu bezrobocie welcome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no tak to jest, we dwóch przeciez pracowac nie mozemy chyba ze na przeciwnych stanowiskach

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Cinool to ty w ogole robote miales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
pogoniłem go do roboty, w końcu ile będzie siedział na mym garbie
nawet pokaże wam foto, zrobił sobie na pamiątkę w pracy


a ze chłopak ambitny i na kase pazerny to i po godzinach sobie dorabiał w clubie GoGo


mówi ze żadna praca nie hańbi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no i elegancko. ważne żeby $ sie zgadzały chociaż ja ten klub będę omijał z daleka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mini Foto-Relacja z treningów Klubu Gladiator Krakow

Następny temat

Poszukuje chłopaka z Bochni który pracował w sklepie z suplementami

WHEY premium